Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam neki vagy jobbat...

Megmondjam neki vagy jobbat teszek vele ha nem?

Figyelt kérdés
Édesapámat csalja az anyám. Anyám barátnőjének tudom a Facebook-jelszavát és ott kiderült hogy ki az a valaki akivel csalja. Édesapám tudja, hogy csalja anyám, de anyám tagadja, és édesapám még mindig szereti. Édesapám gyanakszik valakire, de anyám tagadja, pedig helyes a gyanú. Megmondjam neki, hogy tudom a barátnője jelszavát és megvan az, aki miatt felborult a család, vagy inkább ne? 20 éves házasságról van szó, szóval nem kis idő. Segítsetek kérlek!

2015. máj. 25. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Én az anyámmal beszélnék, elmondanám neki, hogy tudom és hogy van 1 napja, hogy rendezze a dolgot az apámmal vagy én mondom meg neki.
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Te szeretnéd, ha a szüleid beleszólnának a te párkapcsolatodba?
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Ne mondd meg, majd ők rendezik egymással.

20 év nagyon sok idő, te nem tudhatod, hogy min mentek ezalatt át, mik történtek velük. Nem tudhatok, hogy ki, kit hányszor csalt meg már, amiről te nem tudsz.

Szóval hagyd rájuk. Hiszen apukád már tudja. Majd ők megoldják.

2015. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Anyáddal beszélj:)
2015. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ha apád tudni akarná, maga is kiderítené. Hagyd meg a tagadásában.
2015. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Anyámmal beszélnék. És igen, amennyiben nem rendezi a kapcsolatát apámmal, megmondanám. Több tiszteletet érdemel, főleg enyni idő után!
2015. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oké, az világos hogy nem szép dolog kapcsolatába, de már hosszú ideje megy ez. Anyám elhanyagolja a családot, és ez engem is érint. Jobb lenne, ha megmondaná anyám apámnak, de ismerem annyira hogy nem fogja. Apámmal nagyon jó a kapcsolatunk, és ezért nagyon-nagyon sajnálom.
2015. máj. 25. 20:40
 8/18 A kérdező kommentje:
*nem szép dolog beleszólni más kapcsolatába
2015. máj. 25. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazságos, de ha valaki lábtörlő akar lenni, más sem segíthet rajta.
2015. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

De te miért tudod anyád bnőjének a jelszavát? És miért nézgeted a fb-ját?

Gondolom, nem ő adta meg, mert akkor nem beszélt volna ott olyanokról, ha tudja, hogy te is láthatod.

Fura :S

Szerintem apukád is tudja egyébként! Csak sokszor egyszerűbb ha nem valljuk be még magunknak sem a teljes igazságot.

2015. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!