Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat folyton?

Mitől hányhat folyton?

Figyelt kérdés
Macskám évekig nem hányt. Most hónapok óta elég sűrűn. Éjszaka meg hajnalban. Orvos látta. Azt mondta biztos szőr, semmi baja. Azóta jött 2szer szőr. Se előtte se azóta. Mindig csak a táp. De az úgy egyben legtöbbször. Valakinek tipp?
2022. febr. 28. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtattál az étrendjén?
2022. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltunk több mindent. Csak nedveset adni, másik táp, kevesebbet adni, többet adni
2022. febr. 28. 07:34
 3/4 anonim válasza:

Az én cicám is hipoallergen lett sajna pár eve, mondjuk ő durván hányt. Nekem a dokinéni mondta a vizsgalatok után, hogy mostantól sajnos ez van. (Volt vérvétel, 2x ultrahang)


Azóta ok, csak allergen szárazat kap. Aggódtam emiatt is, de a doki mondta, hogy ne. 2x kísérleteztem azzal, hogy megosztottam a tonhalat vele (azt amit levágott, nem tudtam megállni, hogy ne agyjak neki), de fel napig hányt újra. 😞

Azóta szigorúan veszem a dolgot, tényleg.

2022. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost!

Ne csak nézegesse, vizsgálja ki rendesen: teljes vérkép, ultrahang, akár kontrasztanyagos röntgen meg hasonlók.

(Nálunk legutóbb, amikor rókázgatott a macska, béldaganat volt az oka)

2022. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!