Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bediliztem, vagy tényleg a...

Bediliztem, vagy tényleg a régi macskámat láthattam? Van erre esély egyáltalán?

Figyelt kérdés
A cicám 2021. szeptemberében tűnt el. Hónapokig kerestem, de nem került elő. Az imént láttam egy ugyanolyan bundájú, szemű cicát a bejárati ajtó előtt. Nagyon ijesztő volt, mintha a régi cicámat láttam volna. De amint meglátott elsétált... Gondolom nem ő volt, hisz felismert volna, illetve hol volt akkor idáig?
2022. márc. 2. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetett ő. Nem próbáltad hívni, nevén szólítani?
2022. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindenre a gyakori a logikus válasz. Hátha a cica is olvassa, bár írhatnál konkrétabbat, hogy biztosan magára ismerjen :)
2022. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem ő volt, de nincs semmi bajod.


Mindannyian szeretnénk viszontlátni elhunyt vagy elveszett cicánkat.

Megviccelt az agyad. Teljesen normális.

2022. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Most így elképzeltem a szitut:

Napos kora márciusi délután, a madarak csicseregnek, hősünk neszt hall a bejárati ajtó felől, talán egy halk "miaú"-t?

Főszereplőnk keze automatikusan a telefonját keresi a hátsó zsebében, de kivette, amikor leült a kanapéra megnézni az esti mese ismétlését. Egy pillanatra elbizonytalanodik, de erőt véve magán úgy dönt, hogy GYK nélkül próbál utána járni a helyzetnek és kissé remegő térdekkel az ajtó felé indul, ami halkan nyikkanva feltárul. A látvány, ami elé tárul több mint meglepő; mintha fél éve eltűnt macskáját látná!


Vidékiesen szólva a szar is megfagyott hősünkben, aki rémülten becsapta az ajtót, majd öles léptekkel a nappaliba szaladt, hogy telefonján a böngészőbe beírja azt, hogy gyakorikerdesek.hu majd remegő kézzel bepötyögje ezt a kérdést.


A rejtély tovább bonyolódik a következő füzetben, legyetek résen kisdobosok!

2022. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 aztán mégis miért ne lehetett volna a kérdező cilája? Nem 20 év telt el, hanem csak egy fél.
2022. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: azt meg mi honnan a faxból tudjuk, hogy hol volt/van a macskád?
2022. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Az én macskám is simán faképnél hagy, ha épp nincs kedve jópofizni velem :D
2022. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Én más témában is el tudok képzelni hasonló szituációt. Például a "Jó-e még" típusú kérdéseket is ilyennek tartom. Mert ahelyett hogy a szaglását/ízlését használná, inkább kérdez.
2022. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azok a kérdések is jók.
2022. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van rá esély. Miért ne lehetett volna a te macskád, ha teljesen ugyanúgy nézett ki. - nem biztos, de lehet -


Tegyél ki neki kaját (a kedvencét), hátha vissza jön.

2022. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!