Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyene egy macskamentő?

Miért ilyene egy macskamentő?

Figyelt kérdés

Örökbefogadtunk egy cicát, és a macskamentő akitől elhoztuk, azokkal a gazdákkal sokkal kedvesebb, akik olyan macskát hoztak el, akit ő mentett. A mienk máshogy került hozzá, ezért iránta nem érdeklődik, ha küldünk képet sosem ír olyan kedvesen, mint másoknak.


Persze ettől még én imádom a cicánkat, csak olyan kettős nekem, hogy macskamentő, de közben kivételezik.



#Macskamentő
2022. márc. 13. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor ne írj neki. Ha kérdezi mi van a macskával válaszolsz. És ennyi
2022. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy másoknak hogy ír?
2022. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Honnan a bánatból tudod, hogy másnak hogy ír? amúgy is lehet h. csak simán ellenszenves vagy neki, a hülye irományod alapján nekem is az vagy
2022. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek írsz neki?
2022. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Haha, köszönöm szépen :D

Onnan tudom, hogy van egy csoportunk amiben azok a gazdik vannak, akik tőle fogadtak örökbe. Oda töltenek fel képeket a cicákról, és minden cicusról tudni lehet, hogy honnan került hozzá a facebook oldalról:) De köszi amúgy, hogy ilyen könnyen megítélitek az embert úgy, hogy nem tudtok semmit. Csak el lehetne hinni, és akkor megkímélek mindnekit a sok szövegtől.

2022. márc. 13. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj annak a személynek aki mentette a cicát. Őt lehet jobban érdekli mi van vele.
2022. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Írd be a csopiba, hogy szeretnél te is olyan kedves szavakat kapni, mint azoknak a cicáknak a gazdijai akiket ő mentett. Jól esne neked is egy kis léleksimogatás. Csapjál hozzá egy képet aztán meglátod. Ha semmi, akkor pár nap vagy hét múlva megint: a múltkor nem jött össze, de hátha most sikerül. Rakok ki Bendegúzról egy képet, és szeretnék én is olyan kedves szavakat kapni, meg dicséretet mint azok a gazdik akik az általad mentett cicákkal vannak otthon. Ha semmi, akkor azért egy idő után add föl.
2022. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából arra voltam kíváncsi, hogy más szerint nem kettős-e ez a viselkedés. De úgy tűnik nem tudtam jól átadni:/
2022. márc. 14. 02:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki. Mi is úgy hoztunk el egy felnőtt macskát, hogy többször hangoztatták kötelező a kapcsolattartás, képeket kell küldeni stb. Ráírtunk 1-2 nap múlva hogy ne aggódjon, rendben van a cica, de még sokat bújkál, fél. Válasz; jól van már, majd megszokik.

Se köszönés semmi, csak ilyen durván odaböfögte. Mintha azt mondaná menj már a k anyádba, ki nem szarja le. Ez 2 éve volt, azóta se érdeklődött. Ennyit a kapcsolattartásról.

2022. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,a 8. válaszodra:


Nehéz eldönteni, nem ismerem azt akiről szó van, se a csoportot. Így nem tudom egy nap mennyi képet töltenek fel. Ha naponta többet, szerintem nem elvárható, hogy mindegyik alá írjok egy kis regényt és nyilván annak válaszol hosszabban akit ismer és köze van a macskához. Ha jól értem a te képedre/képeidre is reagál csak nem olyan kedvesen.


Ennyire ne törödj vele.


Sőt, láttam itt már olyan kérdést hogy nem hagyják békén azt aki befogadott macskát/kutyát pedig már meggyőzödtek róla, hogy jó helyen van, minden okés.


Legalább ilyen gondod nincs. :)

2022. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!