Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskák ugatnának, hány...

Ha a macskák ugatnának, hány rajongó pártolna el a tartásuktól? Mondjuk legyen százalékban.

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 08:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Hogy valakinek mennyi ideje van....
2022. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én cicáim csak akkor nyávognak,ha éhesek v ha törődésre vágynak,de én imádom ezt,és én is visszanyávogok,ha már túlzásba viszik,de rájuk is fújok v énekelek,és akkor abbahagyják és elszaladnak:)Az én cicáim bújósabbak,mint sok kutya,úgyh én abszolút macskapárti vagyok.A volt legjobb barinőmnek3idióta ugatós kutyája v,bár az idiótát visszaszívom,mert nyílván a nem törődéstől voltak ilyenek,h 2mondatot nem lehetett beszélni mellettük,mert beleugattak,de nem ezért nem vagyunk már barátok!Mellesleg egy ugatós kutyát otthon se lehet hagyni egyedül,mert megőrjíti a szomszédot,míg a cicák csak alszanak,ha nem vagyok otthon,egymásnak nem nyávognak!
2022. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, h csak a Hanukkah törődnek. A mi egyik cicánk, (már rég nincs nálunk:// ) mentett volt, és olyan hűséges macskánk meg soha nem. Volt, bár a mostani is IRTO hálásak, és hűségesek! ☺☺
2022. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!