Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "ráznak" mindig a macskák?

Miért "ráznak" mindig a macskák?

Figyelt kérdés
Máshol, más macskáknál nem tapasztaltam ezt. Nincs olyan bútor, huzat ami kifejezetten elősegítené, hogy feltöltődjenek statikus elektromossággal. Mégis megtörténik, mindhárom macskával, ha simogatom őpet, mindig megráznak, ha hozzám ér a nedves orruk akkor is. Nem én vagyok feltöltődve, a család többi tagja is tapasztalja a jelenséget.
2022. márc. 14. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hello nem értek hozzá de


lehet hogy műszálas párnán alszanak, vagy csak neki dölnek

lehet műszálas az egész ülőgarnitura pl mint fotelek, székek akár

lehet, hogy nem is a cicus van feltöltődve

amúgy a cicák úgy tudom, hogy szeretnek a rossz energiájú helyeken heverészni, lehet, hogy egy ilyen helyen töltődnek fel. :)


de szóval én nem értek hozzá

2022. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*jaaa, várjál, most olvastam el pontosan , hát, sajnos, nem tudok többet hozzátenni.
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Esetleg nem angóracicák? Azokról még el tudom képzelni, hogy olyan bundájuk van, ami könnyen feltöltődhet...
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mindig érzem rajtuk az elektromosságot amikor a napon simogatom őket, rendesen recseg a bundájuk :)) próbáld meg őket esténként simogatni amikor nincsenek nap közelében , hátha olyankor nincsenek annyira feltöltődve.
2022. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégis van olyan bútor vagy huzat, ami műszálas. Télen nálunk is gyakrabban ráznak. :)
2022. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen nálunk is ez van. Párásítani kell, hogy ne legyen olyan száraz a levegô, akkor jobb lesz.
2022. márc. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!