Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Összeforr magától? A macskám...

Összeforr magától? A macskám jobb hátsó lába eltörött a térde alatt. Rendbe tud jönni magától. Mik a lehetőségek, az esélyei a helyrejövetelére?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 07:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Először is jobbulást a kiscicusodnak!

Én úgy gondolom, hogy mindenképpen érdemes elvinni az orvoshoz.

Úgy lesz neki a legjobb.Nagyon kevés az esély arra,hogy önmagától rendbe jöjjön, és még baj is lehet.Az orvos majd elmondja mit csinálj. 🐈🐱

2022. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
31%
Tedd neki nagyon óvatosan házilag sínbe, ha így hirtelen messze van az orvos vagy nem lenne rá keret aztán gömbizzen bent! Tuti törött amúgy? Ficam nem lehet, akkor se állnak rá! Nekem volt farok becsukás, nagy ugrásból ficam még gyerekként a cicáknak, de rongyszalaggal és sínnek betűpálcikát odakötve mind helyre jött! Eszük ágában nem volt az orvos és én kicsi voltam, de attól még lehet nekik segíteni! Az egész farkinca le volt fittyenve, de masszíroztam és bekötöttem, helyre is jött! Próbálj meg segíteni te, ha esetleg nincs más megoldás!
2022. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
67%
Ja, kezelje otthon bármiféle állatorvosi ismeret nélkül, hátha még nagyobb kárt tesz benne, mint amit eddig sikerült. Normális vagy, utolsó?? Jelentettem a válaszodat, mert ez állatkínzásra való felbujtás.
2022. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
33%
33 ha a kerdező nem viszi orvoshoz meg ez is jobb mint a semmi
2022. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek vidd el az orvoshoz és nézesd meg!

Ez a legjobb megoldás!.

Kérlek, házilag ne csinálj semmit!

Legjobb ha minél hamarabb elviszed dokihoz!

Jobbulást a kicsinek!🐈🐈‍⬛

2022. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvassa a kérdést épeszű ember, vagy bárki, aki egy kicsit is komolyan veszi az állatvédelmet, akkor arra kérem őket, hogy minél többen jelentsék a 33. választ!! Ne maradjon itt díszelegni az elmeháborodott hülyeség hónapok elteltével is, amikor már jelenteni sem lehet!!
2022. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
85%

Hihetetlen válaszok vannak.

Remélem, ha neked eltörik a lábad, a gyereked/anyád/párod megkérdezi, hogy ugyan elvigyen-e orvoshoz vag, mi legyen. A te csontod ugyanúgy összeforr mint a macskáé, várd ki azt a 2 hónapot.

Jézus...

2022. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
77%
Persze ez csak egy provokatív kérdés, a kérdező eltűnt, ti meg itt acsarogotk egymásra - ő jót röhög.
2022. márc. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 qkker1 ***** válasza:
Elvitted már orvoshoz, vagy valaki neked is eltörte a lábad?
2022. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

31es válaszoló vagyok.

Jobban van a cicus?

Mesélj!

:)

2022. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!