Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az "érzelmi" szálon kívül,...

Az "érzelmi" szálon kívül, milyen haszna van a macska tartásnak?

Figyelt kérdés
Aranyos, dorombol, van amikor nyávog stb. de milyen konkrét évek szólnak macskatartás mellett?

2022. márc. 15. 22:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan azok, mint az ölebek mellett. Egy yorkinak mi haszna van a panelban??? Na ugye. Szeretgeted, babusgatod, kényezteted. Örömet okoz, nem elég ez? Bizonyított, hogy a kisállattartás egészséges is testnek, léleknek. Szerintem ennél több érv nem is kell.
2022. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit nyávog, de tök értelmes arccal mondja és néha értem már a hangokból, hogy mit akar.

Amúgy a dorombolás rezgései nagyon jót tesznek a törött csontoknak, sérült ízületeknek, szívnek és érzelmi megnyugvást adnak. Állandó finom meleg jön belőle, ezért egy szétcseszett gyomorra téve is jó. Van kiről gondoskodni, van aki vár haza ezért a depresszív hajlam is eltűnt.

Én szeretek játszani is. Felnőttként, munka mellett mikor fociznál bent vagy mikor készítenél színes dolgokat kézzel? Cica mellett lehet ilyet is, senki nem néz hülyének, mert hogy neki csinálod!

Nagyon jó praktikákat ismernek. Én pl. oda szoktam feküdni a napra, ahol van. 10 perc és fel vagyok töltődve! Ablakozik, sokszor olyan madarakat láthatok, amit előtte nem, mert van aki szól, hogy most nézzek ki! :D

2022. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és akkor a takarítást nem is említettem! Nem vettem rovarölőt mióta megvan, leszedi röptében a szúnyogot, ezért nem vagyok kiütéses! Feltartod, leveszi a pókot. Bujkál, ezért pl. a TV-ről tök jól letörli a port, a sarkokba és a bútorok alá is benyúl, ahonnan kijönnek a kiporszívózhatatlan porcicák!
2022. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

19# Ettől a futópados valsztól és videótól kész vagyok 🤣😅🤣! Ne jusson eszedbe értekezleten mert kirugnak 🤣😀😅


22# nagyon szépen leírtad, én is így gondolom. Ezek pozitív dolgok és tényszerűen, fizikai valóságában teszik jobbá a napjainkat!

2022. márc. 16. 10:27
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
#23, a radiátorok alól is kiszedik a porcicát. Ugyan meg kell őket utána tisztogatni, de valamit valamiért :)
2022. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is elfelfelejtettem említeni a rovarok kiiktatását. A molylepkéktől valamiért világéletemben rettegtem, és emlékszem egy konkrét sztorira, amikor órákon át próbáltam egyet levadászni anélkül, hogy hozzá kelljen nyúlnom. Aztán egy ponton a macskám megunta, rám vetett egy szánakozó pillantást, és egyetlen nyújtózkodó mozdulattal elkapta a lepkét, amikor az irányába repült, majd megette. Világi troll.
2022. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk nagyon érzékeny a problémáinkra és mindig támogatást ad a nehéz szituációkban, nehéz időkben. Jelenléte megnyugvást sugároz, akár dorombol, akár nem, kifejezetten támogat minket és szeret minket, ahogy mi is őt.
2022. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs észérv szerintem. Lakásban tartott macskánál legalábbis. Nekem van kettő, nagyon szeretem őket, de hát na, nem hasznos állatok, csak cukik. Nekem ennyi elég is érvnek :D
2022. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém magasról sz@rik a pókokra, molylepkékre, egy mozdulatot nem hajlandó tenni a levadászásukért. DE: Szeretjük egymást!! :)
2022. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
33%
Semmi.Az állattartás egy hobbi.
2022. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!