Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő, míg hat a spot-on?...

Mennyi idő, míg hat a spot-on? Macska fülatka

Figyelt kérdés
Felnőtt cica. Orvoshoz vittem, advocat-ot adott. Úgy láttam hat is de most megint rázza a fejét, sőt véresre is vakarta a kis fülét. A doki mondta kellhet még kezelés. De ez két hete volt. Mit tegyek? Doki azt mondta egy hónap múlva kaphat következő adagot, ha kell. Addig mi legyen? Illetve, mennyi idő, míg kipusztul az atka? Lehet két kezelés se lesz elég? Rossz nézni szegény hogy szenved.(amúgy sajnos nem túl kooperatív cica, a simit se szereti, de az orvosnál is könyékig erő védő kesztyűben fogtam le, h a doki be tudja spot on-ozni.)
2022. márc. 22. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Biztos elvinném a helyedben másik dokihoz.
2022. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És egy másik orvos mit tud csinálni vele? Ez az orvos is kitisztitotta a fülét. Nem néz ki neki vészesen, sőt ránézésre nem is mondani meg h rühös lenne. Csak vakarja nagyon. Az a baj h faluban élek, a környéken nincs is más orvos. Ide se volt egyszerű elvinni, mert nincs kocsim. Két hét múlva megyek megint, akkor kapja a következő adagot. Olvastam, hogy nem mindig hat az első kezelés 100 százalékban. Meg nem tudom mennyit sikerült lenyalnia. Tarkóra kapta, de olyan hajlékony, hogy láttam, tekeredik a kis feje, és szerintem valamennyire ott is le tudta nyalni.
2022. márc. 23. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, javulni fog az 2-3 hónap cseppentés után! Persze tisztítani jó lenne 2-3 naponta, de ha elkapni is alig lehet, akkor az nem játszik. De amúgy a csepp is kiöli.

Én csak halvány barna egészen kevés kis trutyit láttam, azt is belül, mégis kellett 3 kezelés, hogy abbahagyja a vakarászást.

2022. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!