Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?...

Mi a baja a macskámnak? Amikor behozom a lakásba,és elalszik,elkezd rángatózni.Ez valami betegség?Vagy csak a reflex?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne idegaskedj, mert ez csak valami reflex.

a kutyak is es macskak is alvas kozben szoktak mozgolódni, de persze ha a macskad nem megszokottan viselkedik alvás kozben, nem art ha megkerdezed egy allatorvostol(ehhez meg penz sem kell:))

2008. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Csatlakozni tudok előttem íróhoz,sztem csak álmodik,de ha nem "szokványosan" viselkedik,vidd el állatorvoshoz,aki megnézi.AZ én cicám is szokott rángatózni,sőt néha nyiffant is,majd felriad és riadtan körbenéz,majd látja,hogy ott vagyunk,megnyugszik ás alszik tovább.


Boldog Ünnepeket!!!

2008. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cicák álmodnak (kutyák is) ha semmi más tünet nincsen, amit furcsának találnál, akkor nyugi, lehet, hogy amíg kint lakott nem figyelted meg alvás közben:)nekem is néha még ilyen kis nyüszítő hangokat is adott ki álmában, ahogy az előttem szóló írja.
2008. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Így már megnyugodtam.
2008. dec. 17. 21:22
 5/5 anonim válasza:
A macskáknál is, pont mint a kutyáknál van egy fázis, amikor átlépnek a "felületes" alvásból (amikor álmodhatnak, bár ez még vitatot hogy álmodnak-e az állatok, de az emberek ilyenkor álmodnak) a mélyebb fázisba. Általában ilyenkor remegtetik a bajszukat vagy akár rángatózhatnak is.
2008. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!