Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék a kiscicámért?...

Mit tehetnék a kiscicámért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával, fordulnék felétek, hogy van egy lassan 4 hó-s kiscicám.Pár napja nem eszik, csak egész nap alszik és néha-néha egy kis tejet megiszik vagy egy kis vizet néha pár falat szalámi is lecsúszik ha nagyon erőltetem.Tegnap elvittem állatorvoshoz adott neki Multivitamin és Kálcium inyekciót amitől picit jobban lett estére és adtam neki KiteCat alutasakos ételet( a doktor ajánlotta) mára ezt sem akarja megenni.. vizet is alig akar inni csak alszik egésznap vagyis nem is annyira alvás mert nyitva van a szeme néha. Nagyon aggaszt, hogy sovány szinte csont, bőr, és szőr pedig nem mintha nem adnék neki rendesen. Talán az is közre játszhat, hogy nem rég elvesztettük az édesanyját meghalt. Lány kiscicáról van szó de a fiú testvérei között az egyik makk egészséges a másik sérves de őt elvitték és megműtetik na ez nem ide tartozik csak gondoltam leírom, a nővérem szerint az anyukájukban van egy genetikai öröklődés ami azt takarja, hogy túl sokszor szűlt kb. 3x-4x és fiatalon alig volt egy éves. A régebbi kiscicái is másfél éves korukban meghaltak bélférgesek lettek.!! De ekkora korukban semmi bajuk nem volt. Nagyon Fontos lenne a segítség és nagyon köszönök és hálás vagyok minden válasznak.!! Egy elkeseredett kisgazdii.


2010. szept. 14. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hozzá tenném, hogy kedvetlen!!=(
2010. szept. 14. 21:37
 2/12 szüszü válasza:
100%

Szia!

Lehet hogy fogzik szegénykém,és azért nem eszik...legalábbis remélem hogy ez a baj...akkor nemsokára jobban lesz!Kitartás!:)

2010. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!nagyon sajnálom ami a kiscicáddal van.

szerintem vidd el megint dokihoz vagy ahoz vagy esetleg egy másikhoz...nemtok mást mondani.drukkolok h meggyógyuljon

2010. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem nagyon tudom mert én inkább kutya-párti vagyok de a palotapincsim 4hónapos koráig ilyen volt de aztán elmúlt.A sok alvást pedig annak tulajdonítsd hogy még kölyök,ekkor még sokat alszik.
2010. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a szájánál van egy ilyen seb az arra utalhat, hogy fogzik?

Köszönöm szépen a válaszokat! Megpróbálom megint elvinni. Holnap úgyis megyek.:)

2010. szept. 14. 21:48
 6/12 szüszü válasza:

Szia!

A seb kívűl van vagy belül?

2010. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogzik, igen.

Amit én tennék, hogy amíg nem eszik rendesen, vennék neki kicsit drágább kaját aminek magasabb a hústartalma, azt lehet, hogy szívesebben megenné.

Cicámnak egyszer össze kellett varrni a pofácskáját, akkor nem akart enni, hiába találtam neki ki mindenfélét és mikor éppen nyers marhahúst szeleteltem, megjelent a konyhában és elkezdett érte könyörögni. Jól be is lakott belőle, utána pedig szépen elkezdett enni.

2010. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a fogzásra gyanakodnék....,bélférgességkizárva,ugye?

Mondjuk az hogy egész nap alszik az nem olyan jó jel azért ,mert egy 4 hónapos macsek játékos és pajkos!!A szájánál a sebet is nézze meg holnap a doki,hogy megnyugodhass,hogy tényleg csak a foga jön!!Jobbulást a cicnek!!=)

2010. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szüszü válasza:

Szia!

A cicámnál (fogzásnál)a parizer működött,igaz hogy csak egy-két falatnyi,de ilyenkor az is számít:)ha tudod valami cumisüveghez hasonlóval itatni akkor próbálj meg egy kis tejet itatni vele.

Első voltam.

2010. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
leállt a mája megfog halni :'(:'( most mondta az asszinsztens.
2010. szept. 15. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!