Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális a macskánál?

Ez normális a macskánál?

Figyelt kérdés
Van két nőstény macskánk. Az egyik már lefialt pár hete és akkor a másik nőstény (a nenájuk) még gorombán bánt velük, ha a közelébe mentek akkor fújt rájuk. Viszont ez is hasas és múlthéten egyik nap nagyon elkezdett nyávogni mintha fialni akarna de nem ez történt hanem a már meglévő kismacskákat akarta hordozgatni. Most meg állandóan velük van és szoptatja őket, az igazi anyjuk meg alig fér oda. Na nekem mindegy melyik szoptat, de ilyenkor mi lesz a hasában lévő kismacskákkal? Mintha átugrotta volna a fialási szakaszt és úgy viselkedik mintha a sajátjai lennének már meg. Ez normális? Lehet ebből gond?

2022. ápr. 11. 16:32
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Most miért kell így viselkedni?? Tahó vagyok mert nem vágatom fel a macska hasát és piszkálok bele a hormonjaiba?? Száraz kaján és konzerven élnek, ez mellé még vadásznak is maguknak. A kicsiknek arany életük van míg nálunk vannak, egyszer se pakoltam ki őket az út mellé, mindig gazdára találnak és nem is kérek semmit cserébe. De te ennyiből megmondod hogy tahó vagyok. Köszi szépen városi felvilágosult haladó barátom.
2022. ápr. 12. 14:16
 12/36 A kérdező kommentje:
Valaki választ is tud adni a személyeskedés helyett?
2022. ápr. 12. 14:17
 13/36 anonim ***** válasza:
Normális dolog amúgy.
2022. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
85%

Dolgoznak azok a bizonyos "nem piszkált" hormonjai, és az ösztön. Ha van kiscica, neki meg teje, akkor szoptat. Ennyi. Majd ha ő is megellik, egyik a másiktól fogja lopkodni a kölyköket.


Am kérdező, tudod egyáltalánhová kerülnek a kiscicák? Hogy milyen életük lesz? És ha ők is szaporodnak majd nagyobb korukban, az ő kölykeikkel mi lesz? Vagy az már nem a te dolgod.

Rohadt nehéz felelősségteljes gazdát találni, úgyhogy nem hiszem el, hogy neked évente, almonként 4 vagy több alkalommal sikerül.

Jah, ha meg azzal akartál felelős gazdának tűnni, hogy adsz nekik száraz és nedves tápot... hát sztem még a putriban is kapnak, szóval nem nagy szám. Sőt.

2022. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Miután elkerültek tőlem már nem az én felelősségem alá tartoznak. Azért ne én legyek a hibás ha valakiknél elpusztul. És biztos hogy lesz ilyen, de mit tehetek én, már más a gazdájuk.
2022. ápr. 12. 16:37
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Aha, ez aztán felelős hozzáállás. Mondjuk én így biztos nem tudnék nyugodtan aludni, dehát nekem van lelkiismeretem.
2022. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%

Hat persze kerdezo, nem a te felelosseged. Csak miattad szuletik evi tobb alomnyi macska, amik ki tudja milyen sorsra jutnak, mert keptelen vagy ivartalanitani.

Jaja, nem a te felelosseged.

Idiota.

2022. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
12%
Most mi bajotok van? 50-100 éve ugyanez volt, a macskák szaporodtak. Ez vidéken nem gond, csak városokban nem lenne jó. Egerésznek majd, gond egy szál se.
2022. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Ja, tenyleg 18-as? Ha 100 eve ez volt, akkor gondolom azert, mert 100 eve nem volt mobil, benti wc, vezetekes viz, mosogep, huto, internet, auto a legtobb haztartasban, akkor ezeket manapsag te sem hasznalod, ugye.

Hiszen 100 eve is milyen jo volt, minek haladni a korral, igaz?


Tele vannak a menhelyek, rengeteg a kobor a macska, a legtobb csufos halalt hal, olyat, amit senkinek nem kivannek, de azert rendben van szaporitani oket. Az ilyen emberek mit ereznek? Kegyetlenek vagytok!!

2022. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a felelőtlen aki városban a panelban kutyát meg macskát tart, megfosztva őket a szabad mozgás lehetőségétől. Mert az hogy a macskának van 56 féle játéka és kínjában azokkal kell hülyéskednie az semmi, a kutyát meg naponta 1-2x elviszik sétálni az is lóf@sz. Szóval én is leidiótázhatnám ezeket az embereket de nem teszem, látszódjon hogy van a tudatlan falusi és az értelmes városi közt különbség.
2022. ápr. 12. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!