Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy óriási lehetőségünk,...

Van egy óriási lehetőségünk, a Kajmán-szigeteken él egy barátunk és mennénk mi is utána szerencsét próbálni viszont, van 3 macskánk akik családtagok. Az utaztatásukban szeretnèk kérni segítséget?

Figyelt kérdés

Semmilyen szín alatt sem szeretnènk, és nem is tudjuk őket itthon hagyni, viszont rettenetesen nehéz őket oda elvinni. Van ilyen hosszú utazásra valakinek tapasztalata, aki szintén macskával utazott kb.egy napot repülővel? Sajnos itt 3 átszállás van, nagyon megterhelő ez egy embernek is, nemhogy egy ketrecben egy állatnak.

Vagy esetleg van itt olyan aki hajóval, óceánjáró "szállodával" (oda egyáltalán felengednek macskákat) vagy akár komppal vitte át a kiskedvencét egy másik kontinensre, mert ő is megakarta kímélni a repüléstől?

Érdekelne ki-hogyan oldotta ezt meg?



#utazás #macska #út #hajózás #Légiutazás állattal
2022. ápr. 12. 00:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%
Repülőre nem vihetsz macskát
2022. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De lehet vinni macskát bizonyos légitársaságokmegengedik max 8 kg-ig hordozóval együtt. Sőt egy ember maximum 2 hordozót vihet fel. Az előtte lévő ülés alá teheti be, viszont nem lehet kivenni belőle az állatot.
2022. ápr. 12. 00:53
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nyugtatót kérnék a dokitól, amit utazás előtt adnék be neki. Mi anno költözéshez kértünk stresszes macskának, ilyen pasztát kapott kimérve. Fél órával azelőtt felnyalattuk vele, hogy jöttek a srácok pakolni, és az egészet félálomban csinálta végig. Másnap volt egy kis baleset ébredésnél, nem jutott el az alomig a pisivel, de erre számítottunk. Más gond nem volt.
2022. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Utána néztünk, nem kitalálom. A csomagok közé nem tenném őket, az rettenetes lehet nekik, így is mentett cicák, nagyon sok évnyi szeretettel és gondoskodással tudtuk őket meggyőzni arról, hogy végre jó helyen vannak és nem kell félniük.
2022. ápr. 12. 00:56
 5/31 A kérdező kommentje:
3/4 anonim köszönöm szépen a válaszod. Igen nyugtató az mindenkèpp lenne, csak nem tudom, hogy egy 3 átszàllásos, 16-18 órás utat, úgy végig lehet-e csinálni. Én még hajóval is leutaznám azt a távot a "kedvükért", hátha van itt olyan aki hajóval ment, és tudna nekem ebben segíteni.
2022. ápr. 12. 01:01
 6/31 A kérdező kommentje:
Azaz 3/5 anonim, bocsánat :D
2022. ápr. 12. 01:03
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A nyugtató jó ötlet. Vagy ha megtehetitek, érdemes 1-2 tranzitszállást beiktatni, hogy ne folyamatosan legyetek úton, hanem 1-1 napra, éjszakára megpihenhessetek vhol a cicàkkal.
2022. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Ötletem nincs, de szuper a hozzáállásod, hogy nem akarsz lemondani róluk ❤️ mások egy várossal arrébb költöznek, és megszabadulnak az állataiktól.
2022. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%
csak akkora kamu mint a ház.. egy nyaralást még el hinnék
2022. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Mi van utolsó, az a téveszméd hogy senki nem menekül ebből a nyomorék országból?
2022. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!