Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy óriási lehetőségünk,...

Van egy óriási lehetőségünk, a Kajmán-szigeteken él egy barátunk és mennénk mi is utána szerencsét próbálni viszont, van 3 macskánk akik családtagok. Az utaztatásukban szeretnèk kérni segítséget?

Figyelt kérdés

Semmilyen szín alatt sem szeretnènk, és nem is tudjuk őket itthon hagyni, viszont rettenetesen nehéz őket oda elvinni. Van ilyen hosszú utazásra valakinek tapasztalata, aki szintén macskával utazott kb.egy napot repülővel? Sajnos itt 3 átszállás van, nagyon megterhelő ez egy embernek is, nemhogy egy ketrecben egy állatnak.

Vagy esetleg van itt olyan aki hajóval, óceánjáró "szállodával" (oda egyáltalán felengednek macskákat) vagy akár komppal vitte át a kiskedvencét egy másik kontinensre, mert ő is megakarta kímélni a repüléstől?

Érdekelne ki-hogyan oldotta ezt meg?



#utazás #macska #út #hajózás #Légiutazás állattal
2022. ápr. 12. 00:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Utána fogunk nèzni mindennek. A Kajmán-szigetek Brit fennhatóság. Sokan utaznak a kis kutyusukkal, de persze macskával meg nem olyan könnyű.. pedig ő is kisállat. Én még azt is mondtam a páromnak,hogy vegyünk egy lakóbuszt és azzal induljunk meg. Nagy kaland lenne, de átjutni egy másik kontinensre eszméletlen procedúrás úgy. Az óceánjáró hajokban reménykedek mèg, van ami oda megy olaszból. Kifizetném miattuk azt a luxus utat is ha felengedik a szobába. Irni fogok nekik. Minden még csak fejben van meg, ha tényleg belevágunk akkor addigra minden infó legyen meg. Én még a repülön is megvenném nekik a helypénzt.. és ez nem örültsèg, hanem SZERETET!
2022. ápr. 12. 15:27
 22/31 A kérdező kommentje:
Amúgy itt vannak olyanok akik kamuból írnak ki kérdéseket? Mi okuk van erre? Ennyire unatkoznak, vagy nekik ez a jó hecc, vagy poén vagy nem értem..
2022. ápr. 12. 16:04
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
Mielőtt ott akarod eltölteni az életed. Legalább tlt kint egy hónapot. Idegenként , emg tusitaként persze hogy szebb jobb minden.
2022. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
tölts
2022. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
...
2022. ápr. 13. 00:17
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a repülôt választanám. Nagy stressz a macskáknak, igen, de csak 1-2 nap stressz. Hajóval meg hetekig tart az út, és ott is nagyrészt be lennének zárva egy ketrecbe szinte az egész út alatt. Nem hiszem, hogy nagyon ki lehetne ôket engedni. Egy óceánjáró hatalmas, ha ott kiszökik és elbújik valahová, az is lehet, hogy az utazás végéig se kerül elô.
2022. ápr. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%
fingod nincs milyen ott az élet de mennél ki a vadvilágba mert a ismerősnek bejött? Meg fogsz lepődni...
2022. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Honnan a fenéből tudod, hogy mi mit intézetünk már? Mi baja van itt az embereknek? Ennyire unatkoztok? Fáj, hogy van akinek van lehetősége? Az állatokról szólt a kérdés, azt hittem értelmesebbek az emberek, tisztelet a kivételeknek. Muszáj ilyen pökhendi, arrogáns, kioktató, kihaènnen stilusban idehányni valamit? Hajt a troll vér mi? Sajnállak! Fingod nincs, hogy mit intéztünk màr, vagy, hogy voltunk-e már kint, vagy bármi MERT CSAK AZ ÀLLATOKRÓL SZÓLT A KÈRDÉS!!!!!!!!!!!! Az ilyen egyedek miatt is egyre jobban biztosak vagyunk benne, hogy el kell menni ebből az országból, úgyhogy csak köszönhetek neked is meg az összes olyan hozzászólónak aki ilyen stilust megenged magának, mert nincs nèv meg arc.. megsugom, hogy nagyon kedvesek kint az emberek, baràtságosak, segítőkészek. Màr tegnapra lett volna munkák csak az állatok miatt megvagyunk lőve, de ez is egy megoldandó feladat, amit meg fogunk oldani! További "szép" napot! Remélem jobb kedved lett magadtól!
2022. ápr. 13. 15:01
 29/31 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valaki ekkora bunkó? Nagyon fáj élni? Desajnálom..
2022. ápr. 13. 20:15
 30/31 A kérdező kommentje:

Törölték a hozzászólását, így olyan mintha magammal beszélgetnék.. nem gondoltam, hogy lesznek ilyen hozzászólók is, ha tehetném törölném a kérdést, de sajnos itt ilyet nem lehet. Egyszerűen csak kiváncsi voltam, hogy van-e valaki itt aki ennyi állattal elindult már egy ekkora útra. Sajnos troll etető vagyok mert nem bírom az ok nélküli másba beleállást, de inkább nem idegesíten magam.

A többieknek nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat, hasznosak voltak. Igen, sajnos a repülő a leggyorsabb és a leghumánusabb, valószínűleg az lesz. Remélem nem fogja őket nagyon megviselni. Mindent el fogok követni, hogy nekik a legjobb legyen.

2022. ápr. 13. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!