Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulásra megyek....

Osztálykirándulásra megyek. Nem tudom hogy mit tegyek oda mert osztályfőnököm azt mondta hogy csak egy kisebb táskába pakolhatok. Egyébként mindig óriási bőröndökbe szoktam pakolni. Mit és hogy pakoljak?

Figyelt kérdés
2 napra megyünk, Szilvásváradra.12 éves lány vagyok.Szeretnék vinni tollast is vagy valamilyen játékot, de nem hiszem hogy még az is beférne :/ A válaszokat előre köszönöm.Nem kérek negatív hozzászólásokat pl.:Ennyi idősen nem tudsz bepakolni?

2015. máj. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

pedig az első dolog ami eszembe jutott,hogy ennyi idősen nem tudsz bepakolni!?!?!?

Úgy őszintén 2 napra mi kéne?!?egy váltás ruha,azt csókolom!

2015. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

én meg nem kérek privát üzeneteket,amiben mondod a vakot!!!ha ennyire életképtelen vagy,hogy nem tudod,hogy 2napos kirándulásra mire lehet szükséged,hogy mi az igényed,akkor inkább ne is menjél sehova!!!!!!

Szerintem üveggolyóra,13-as villáskulcsra,meg kétoldali ragasztóra lesz szükséged!Azt pakolj oda!!!!!

2015. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit kell vinni csak ha valaki leírná, hogy mi jut eszébe és azt még nem raktam oda akkor azt oda tudnám rakni.Nem szeretnék olyannal vitázni akit nem is ismerek és azért privátba írtam, hogy nehogy mások is belemerüljenek a vitába.Bocsánat ha megsértettelek az előbbiekben, és légyszives ezekből a beszélgetésekből ne nyilváníts rólam rossz gondolatokat.
2015. máj. 28. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden ruhából legalább 3 váltást, ki tudja milyen idő lesz, esetleg bepiszkolódik. Laptopot, tabletet, telót töltőkkel otthol ne felejtsd mert halálra fogod unni magad. Mobil netet. Extra akkut, napelemes töltőt mert mivan ha nem lesz áram. 2 napi hideg élelmet, mert lehet nem fog izleni a kaja. Hálózsákot, rovar riasztót.

----

Nah ennyi volt a poén része.

Vigyél egy váltás ruhát, pizsit, túracipőt esetleg fényképezőt. Tollas belefér max kézbe viszed. Egy kis zsebpénzt.

2015. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!