Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe szeretnénk fogadni egy...

Örökbe szeretnénk fogadni egy cicát. Ez lenne az első alkalom.. Hogyan is néz ki ez pontosan a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Ivartalanított macskáról lenne lszó.
2022. ápr. 13. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Vergődhetsz akármennyit, sosem lesz a kinti tartás felelős állattartás.

Ezt a legtöbb menhelyen ellenőrzik, esetleg a legalja putriban nem, ahol tenyleg mindegy ki hova viszi, csak tűnjön el a macska mert kell a hely.

2022. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
Ránézel a helyi fácse csoportodra és kismillió elvihető kismacska lesz. Kiválasztod és mész érte, nem kell szarozni a menhelyekkel.
2022. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nincs konkrét hely ahonnan szeretnénk. Egyenlőre csak tájékozódunk.

Eddig 1 helyen érdeklődtünk, de ott a távolság miatt nem megoldható (részükről).

Benti cica lenne.

2022. ápr. 13. 18:51
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de bentre se nagyon adnak ki macskát. Kvára pofára megy a dolog. Én is örökbefogadni akartam. Küldtem bemutatkozást, kitöltöttem a kérdőívüket, stb. Nincs gyerekem, dolgozok, bentre lett volba a cica, nincs más állat, stb. Volt ahonnan vissza se írtak. Volt amelyik próbált rávenni hogy az örökbefogadás előtt játsszak már macskamentőt, azonnal menjek el x helyre egy macskáért nekik. Nem tudtam menni azonnal, elküldtek a k anyámba...

Inkább vettem.

2022. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Áh vannak menhelyek ahol nagyon bunkók, ne érjen csalódás.

Posztolgatják hogy ők milyen jófejek szegény Bodrit már évek óta gondozzák, mert senki nem akarja magához venni. Közben senkinek se adják ki jó lesz még nekik valamire. Vagy a másik eset hogy vissza se írnak, bár velünk akkor se foglalkoztak amikor odamentünk. A noé, rex meg stb felejtős, inkább gyepmesteri telepről hozz ha tudsz.

2022. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!