Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kéne ezeket a...

Milyen gyakran kéne ezeket a gyakorlatokat csinálni? Egyáltalán hasznosak?

Figyelt kérdés

Ezt a négy videót egymás után szoktam megcsinálni heti kétszer. Ez elég?


vagy


Ha csak heti kétszer csinálom és mellette futok szintén heti kétszer kb fél órát, akkor az elég?


vagy


Ha ezeket a videókat heti többször pl 4-5 alkalommal csinálom meg az jobb?


Igazából ezek külön kérdések, melyik mennyire hasznos, melyik opció a legjobb, melyik mit segít (izmot fejleszt vagy zsírt éget)

Ha ez számít a súlyom teljesen átlagos, talán még egy picit az átlag alatt is van. De azért van egy kevés zsír rajtam, mivel az utóbbi időben nem volt sok időm edzeni, ezért csak kevés izom van most rajtam.


De ha valami másmilyen felosztás lenne a legjobb(pl minden nap megcsinálni ezeket kétszer vagy ilyesmi) akkor arra is kíváncsi vagyok.


[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a válaszokat



2020. máj. 5. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnám ezeket egymás után, inkább 1-1 videót pörgetnék végig újra még egy körben. Bemelegítéssel, nyújtással az már egész korrekt. Másik nap pedig a másikat kétszer.

Egyébként nem a legjobbak. A hasas aránylag korrekt, de a többinél néha picit fájt, amit láttam. De 0-ról kezdőnek végülis jók, de lehet találni jelentősen hatékonyabbakat. Leginkább akkor segítesz magadnak, ha rákeresel az alapgyakorlatokra testrészenként, nézel hozzá variációkat, és minden edzés alkalmával az adott testrészre csinálsz alapgyakorlatokat, variációkkal. 3-7 gyakorlat bőven elég, 2-3 körben (attól függően mennyire bírod). Ha nem akarsz számolni, tölts le mobil appot, ami számol időt (pl 1 perc munka, fél perc pihenés x db szettben, intervall timer néven találsz jó párat).

2020. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!