Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időre hagyjátok egyedül...

Mennyi időre hagyjátok egyedül a macskátokat?

Figyelt kérdés

Tehát ha elmentek dolgozni, átmentek a családhoz/barátokhoz, bulizni, ilyesmi.


Mennyi időt van egyedül, esetlegesen egy hosszú hétvégén, amikor 2-3 napra elmentek akkor hogy oldjátok meg a felügyeletet? Viszitek magatokkal vagy valaki gondozza, esetleg rengeteg kajaval,vízzel és tiszta alommal egyedül meritek hagyni?


Még azt is írjatok meg, hany éves macskáról van szó.



2022. ápr. 17. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

1 napnál tovább nem merném őket egyedül hagyni, már csak azért sem, mert idegeskednék, hogy mi van velük. Amúgy szerintem simán bírnák tovább, de tudnom KELL, hogy minden rendben van e.

Egyébként nem megyünk el egy napnál hosszabb időre egyéb állatok, jószágok miatt.

Macskák 2, 3, 3, 4 és 7 évesek.

2022. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok. Elfelejtettem, amikor még csak 2 macska volt, más állat nem, akkor is a max az egy nap volt felügyelet nélkül. Egyszer hosszabb időre mentem el - 1 hét-, napi 2x ment szülőm vagy a testvérem ellenőrizni, játszani velük. Nagy akkor volt másfél éves.
2022. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor külföldre mentünk nyaralni, nyilván itthon maradtak, de akkor naponta járt hozzájuk ismerős etetni, rájuk nézni. Két hét volt, nem lett semmi bajuk. A macska simán elvan magával.
2022. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanez nálunk is mint 13-as válaszoló írt. Nyaralaskor ismeros jött hozzá napi egyszer. Adott neki enni, ranezett. A hétköznapi életben mindig van otthon valaki. Mas-mas időpontban járunk dolgozni.
2022. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én max egy napra hagynám. Oké, hogy több helyen van víz, meg száraz táp, meg több alom is van, de ha annál többet vagyok távol inkább megkérek valakit aki napi kétszer átugrik.
2022. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elutazom, akkor a cicáimat ismerő és szerető családtag jár át naponta hozzájuk etetni, almozni, játszani. Csak úgy, hogy elmegyek és nem jövök haza, kb 36 óra volt a maximum (reggeltől másnap estig), de azt már nem szívesen vállaltam.
2022. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!