Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?

Mi a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Elutaztunk 2 napra, ma erkeztunk haza kb 2 oraja, es amikor bejottunk a kapun olyan fura volt szegeny. Meg se mozdult, meg csak nem is nyavogott csak ugy fekudt ugy egy helyben ilyen gombocban.

A kutyank koszontott minket, ugralt, orult, de o meg csak nem is reagalt. Pedig szeret minket. Aztan mikor hoztunk nekik kajat nem fogadta el, csak nyavogott egyfojtaban, a tejet elfogadta, mert arra tippeltunk h megmergeztek es az fertotleniti majd. De a mozgasa is olyan fura, mintha eltort volna vmije... Elutottek, vagy megmergeztek? Esetleg verekedett? Szerintetek?


2022. ápr. 17. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
73%

36# "Ha valakivel valamiben nem 100%-osan értesz egyet az csak betegelméjű lehet."

Te garantáltan az vagy szerintem. És ez csak a bajod egy része. Egyébként meg ne csúsztass, bár nagyon szeretsz, szinte minden hozzászólásodban meg is teszed. Pfejj.

2022. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
14%

41 mivel bántottalak így meg, mesélj?


Belerondítottam az álomvilágodba?

Fúj micsoda betegség hát nemigaz.

Te vagy a normalitás alfája omegája.


Valamiért, amikor a marhakonzervet adjátok a kis kedvenceteknek, ti sem féltitek ennyire szegény marhákat.


De persze megy a hiszti meg az állszentség verseny, holtversenyben pedig a ki tud nagyobbat belerugni a kérdezőbe...


Szerencsétlen csirkét meg annyira felhízlalják a "tenyészetben" ha felfordul úgy pusztul meg...

Ilyenkor hol vannak ezek a fotelharcosok...

2022. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

42#


Felvilágosìtalak, a boltokban még azt is jelölik, honnan származik a hús, és hogy volt tartva az az állat. Azt nem tudom kiküszöbölni, hogy húst vegyek, de én döntöm el, hogy honnan.

És azt is elárulom, hogy háztól, vagy saját tartásból igen jó körülmények közt tartott állatok kerülnek ki. De pl nagyobb üzletláncokban a tojáson fel van tűntetve milyen tartásból származik a tyúk. A számkombinációban benne van. Ez csak egy példa a sok közül.

Ha van elég eszed, tudod támogatni a humánusabban tartó gazdaságokat, vagy egyenesen termelőtől veszed. Rém bonyolult, mi? És ezt mind a fotelből xD

2022. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
14%

43-as. Nagyüzemben sajnos nem lehet kíméletesen tartani az állatot.


Akármi is legyen a dobozra írva, ha nem kistermelő, akkor ami a dobozon van, az parasztvakítás.


Annyival több húst ad az állat, ha nem tud megmozdulni, hogy gyakorlatilag versenyképtelenek lennének akik fenntartanak egy nagy területet, amin az állat lemozoghatja az értékes kilókat.

2022. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
29%
Vajon felfogtad mit írtam, vagy megint csak azt a részt emelted ki, amibe bele akarsz kötni? :D
2022. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
14%

Mellesleg szeretnék jóétvágyat kívánni itt minden "állatvédőnek" a pörkölthöz, májkrémeskenyérhez, vagy épp virslihez.


Elismerem, fáj, hogy miattam nem alakulhat itt ki egy kényelmes véleménybuborék, amiben a kérdező a gonosz boszorkány, és megérdemlem a lepontozást, hisz kész akarva elrontom a konzervzabáló állatvédő bulit...

2022. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
14%

45-ös.

Minek írjak arról, amibe nem akarok belekötni, tán vissza szeretnéd olvasni az egész kommentedet?


Szánalmasnak is kevés próbálkozás volt ez...

2022. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
14%

Hogy viselkedett ma a macska?


Vannak még tünetei?

És ha igen mik azok?


Ha javult az állapota,

és már van kedve sétálgatni, játszani szerintem biztosan rendbe jön.


Ha még mindíg csak minimálisan mozog, akkor érdemes lenne, ha egy állatorvos látná, mert akkor nagy valószínüséggel fertőzés, ami akár romolhat is.

2022. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Ma egésznap kint volt az udvaron es jatszott a kutyaval. Kicsit fekudt meg reggel, de evett. Aztan az utcara is ki akart menni de azt nem hagytam, nem akarom h ujra baja essen. Jol van.
2022. ápr. 18. 19:18
 50/54 anonim ***** válasza:
12%

Hál istennek.

Hatalmas megkönnyebbülés az ilyen.


Egyszer nekem is volt már igencsak xarul a cicam.

Azt viszont tudtik hogy mérgezés.


Mert ugye a sok okos ember mint az itt kommentelők mérgezi az egereket...


Amilyen kis cukik akkora aggodalmat tudnak okozni, ha nincsenek jól.


A mienk is köszöni jól van.


Nem hiába mondják, hogy a macskának kilenc élete van.


De igazából nálatok az is lehet, hogy 2 napig nem tudott mit inni.

2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!