Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?

Mi a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Elutaztunk 2 napra, ma erkeztunk haza kb 2 oraja, es amikor bejottunk a kapun olyan fura volt szegeny. Meg se mozdult, meg csak nem is nyavogott csak ugy fekudt ugy egy helyben ilyen gombocban.

A kutyank koszontott minket, ugralt, orult, de o meg csak nem is reagalt. Pedig szeret minket. Aztan mikor hoztunk nekik kajat nem fogadta el, csak nyavogott egyfojtaban, a tejet elfogadta, mert arra tippeltunk h megmergeztek es az fertotleniti majd. De a mozgasa is olyan fura, mintha eltort volna vmije... Elutottek, vagy megmergeztek? Esetleg verekedett? Szerintetek?


2022. ápr. 17. 18:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
12%

Igazából szerintem ő már el is felejtette a dolgot.


Egy ideig azért nem árt figyelmesebbnek lenni, de ez minden.

2022. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
78%

41# "mivel bántottalak így meg, mesélj?"

A létezéseddel. Valóban, rátapintottál, belerondítottál az álomvilágomba. Nem hittem, hogy van még ember ezen a te primkó szinteden. Valahol frusztrál, hogy nem dobhatom ki a kosárból a rohadt almát, és rontja az egyébként szerintem egyre szebb társadalmi lélek-képet. Te úgy mész ki ebből a beszélgetésből, hogy semmi, de semmi nem ragadt rád az önzetlen állatszeretetből. Nem láttad meg azt az emberi minőséget, ahol egy élőlényt elpusztíthatok, kiélhetem bárminemű kegyetlenségemet, vagy ehelyett a munkámból, verejtékemből származó javakat bármilyen elvárás, vagy lehetséges haszon nélkül megosztom vele. Tudod ma az állattartás úgy néz ki, hogy azért vásárolsz egy madarat, macskát, kutyát, hogy neki annyi dolga legyen, hogy szereted. De nem ragozom, kár beléd, mást jelent embernek lenni ma, mint a te idődben, ezzel pedig neked nem sikerült lépést tartanod. Emellett minden mondatodat átszövi a nemtelen, inkorrekt gondolkodásod. Az ilyennel meg én nem állok le. Ez addig érdekes, hogy amennyi még hátra van, abban az időben legalább ne árts.

Kérdező, vigyázz a cicusodra.

2022. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
12%

52-es

Nem rudom hogy sírjak vagy nevessek.

Nehéz lehetett ilyen nyálról tocsogó tálalásban ennyi baromságot összeírni, remélen nem fájult meg a fejed...

Mert nem tudom eldönteni, hogy állatorvoshoz vigyelek-e vagy elég egy aszpirin...


A pláne az egészben hogy nem vagyok még 20 éves...


Csak mint a kérdező leírta nincs lehetősége állatorvoshoz fordulni.

Én pedig tudod nem csak az állatokkal, de emberként az emberekkel is próbálok normálisan viselkedni.


A rothadt almás hasonlatot pedik kár hogy elhasználtad mert rad igazán illik...


Bar inkább a döglegyet hasonlítanám hozzád, ami ha kell 100x nekirepül a csukott ablaknak.


Én mint mondtam híve vagyok a felelős állattartásnak, csak hogy minden ilyen kérdés alatt egy dolgot lehet ismételgetni az sem vezet sok jóra.

Ahelyett hogy próbálnánk tanácsokat, házi praktikákat adni, ha leírta, hogy az állatorvos kizárva.

2022. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy meg ha öreg lennék, azért ez a neked már úgysem sok van hátra kb nettó gyűlölködés, mint az egész fröcsögésed.


Valóban van itt baj valakinek a fejében, de egyre jobban megismerkszik, hogy kinek is...


Erre mondják hogy kimutatta a foga fehérjét.


Ez a baj az állatvédőkkel, hogy csak az állattal tudnak emberségesen bánni.


A véleményünk egyezik az állattartást illetően.


De a jóindulatot, és együttérzést akár idegen emberekkel, azt már egészen más nézőpontból nézzük.


Neked ha valakivel ellenkezik a véleményed föld alá kívánod.

Én nem.

És ez külömböztet meg engem a fotelharcos "állatvédőktől".


Ti már kicsit talán állattá is váltok...

Ami a konfliktuskezelést illeti...

2022. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!