Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Geraniolt nyalt a cica lehet...

Geraniolt nyalt a cica lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Hat szamomra meredek, hogy minden hetvegen egyedul van akkor gondolom, az en macskam bele is orulne.

De legalabb most elhozhatta volna valaki legalabb megfigyelesre, ha tudjatok, hogy baj van.

2022. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Mindegy ezeknek, meghal vagy sem, letojják szegényt.
2022. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az enyém hanem azoké akiknél dolgozom én csak aggódom érte és amikor tehetem szeretgetem és mindennel ellátom
2022. ápr. 22. 21:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Voltam bent semmi baja evett is velem
2022. ápr. 23. 10:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök,h jól van,de szomorú,h csak te foglalkozol vele!Vidd haza,és otthon annyit szeretgetheted,amennyiszer akarod!Nagyon irigyellek,h a munkahelyeden van egy cica,még annak ellenére is,h nekem van otthon4:)
2022. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Többféle Geraniol létezik. Remélhető, hogy a cica nem a kutyusok számára készített biocidból (irtószerből) nyaldosott! Ha a cicák részére engedélyezett szerből nyalt le magáról, akkor kevésbé lesz gond, ha 1-2 nap után nem veszel észre semmit, nem túl bágyatag. Azt javasolhatom, hogy azért vidd a kezelőszeres dobozzal együtt az állatorvoshoz, mert biztosan akarod a jövőben is használni a bolhairtót, és egyáltalán nem mindegy, hogy a jövőben hogy fog a cicád reagálni a szerre. Ugyanis elkerülhetetlen, hogy úgy kezeld a bundáját, hogy kizárt legyen a minimális kontaktus lehetősége.
2022. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!