Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenre allergiás macskát...

Mindenre allergiás macskát milyen táppal lehet etetni?

Figyelt kérdés

Mindenre allergiás, kivéve a ló a tenger gyümölcsei, tönköly és a cukorrépa. De a kagylóra pl az, nem tudom, mi tartozik a tenger gyümölcseibe.

Az állatorvos ajánlott egy tápot, de ha jól néztem, abban is van allergén anyag és rohadt drága. Mellette még állandó gyógyszert kell szednie, ami szintén egy vagyon. Nem értem, hogy miért nem elég neki egy hipoallergén táp? Mivel tudnám etetni?



2022. ápr. 29. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Honnan tudod, hogy mindenre allergiás, végigpróbáltátok az összes állatot?

Általában csirkére szoktak azok lenni, az meg majdnem minden tápban van.

Először azt próbálnám kerülni, a halas dolgokkal nem szokott probléma lenni.

2022. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te se olvastad el a kérdést... Le van írva mire allergiás, volt vérvétel.
2022. ápr. 29. 11:16
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

"Nem értem, hogy miért nem elég neki egy hipoallergén táp?"


Mert arra is allergiás, azért. Ilyen barom kérdést?

Mintha azt kérdeznéd, hogy miért allergiás a gyerek a gluténra, amikor sokkal egyszerűbb lenne kenyeret adni neki, meg olcsóbb is.

2022. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Akkor add oda valakinek, aki tud róla megfelelően gondoskodni te majom.

Remélem, ha te fogod a túlvilágra f.sni magad valamitől idős korodban, téged is ugyanúgy leszarnak majd, me' há' kinek van píze ilyen úri huncutságokra?? Jó neki a szar is.

2022. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fosik. Semmi baja azon kívül, hogy vakarózik. Hasonló szépeket neked is.
2022. ápr. 29. 11:27
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, ismered e az emberi allergiát? Én sajnos igen és mondhatom neked, igen kellemetlen a viszketés, amikor még a torkod és a füled belül, a fejbőröd véredre vakarnád. Szóval a "csak vakarózik" nagyon rossz a cicának, egy idő után véresre fogja magát vakarni, ill. elkezdi kitépni a szőrét stb. Szenved.
2022. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A kérdésre senki nem tud válaszolni?
2022. ápr. 29. 16:34
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Etesd nyers vagy főtt hússal, figyeld a taurinbevitel. Mi mással tudnád etetni ha semmi nem válik be?
2022. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
A tenger gyümölcsei minden tengeri élőlényt és növényt jelent, amit ételként eszik az ember. Halak, puhatestűek, rákok. Lehet valami halas tápot kellene neki nézni, amiben minimális a hozzáadott egyéb összetevő. pl. Real Nature Fresh water?A huminsavat próbáltad már adni neki?
2022. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekunk a trovet gyogytapjai nagyon bevaltak, csak tapot kap, mast semmit, igy az 5 kilos macskara ez havonta kb 2,5 kg tapot jelent, 3kilos tap kerul 10-11 ezerbe.

Ennyi meg kibirhato. Egyebkent hozzatenem, hogy mi is megcsinaltattuk az allergia vizsgalatot, szinten kijott, hogy kb mindenre is allergias, ennek ellenere ez a tap nyulhussal van es semmi baja tole. Egy masik allatorvos, akihez kesobb vittuk, egyenesen hulyesegnek tartotta a vizsgalatot, mert azt mondta, hogy egyaltalan nem pontos, sok a fals eredmeny, de legalabb draga. Kiserletezni kell, hogy mit bir el a macska.

A tapot lehet kapni asszem 300-500 grammos kiszerelesben is, egy probat meger szerintem.

2022. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!