Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak én utálom, hogy a macskák...

Csak én utálom, hogy a macskák ilyen akaratosak?

Figyelt kérdés
Mielőtt leszedi a fejem a jónép hogy "akkor minek van macskád te sz*rházi" a szüleim cicáiról beszélek, nekem egy sincs. Jó hogy nem betörik az ajtót, miközben torkuk szakadtából nyávognak, csak azért mert ők most abban a szobában akarnak aludni, nem a nappaliban. Kaja időben lépni nem lehet tőlük, közben ordítanak az ember képébe hogy rakja már oda a kaját. Ha kitalálták hogy most bújni fognak akkor felugranak az ölembe és ha 5x rakom le őket a földre 5x ugranak vissza. Ha ők valamit akarnak akkor annak úgy kell lennie, rögtön de azonnal... nem tudom hogy bírja ezt többmillió ember idegekkel.

2022. máj. 22. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb ember pont ezt szereti bennük. :)
2022. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
A macskákat is lehet(ne) nevelni, csak ezzel nem mindenki foglalkozik. Nézd meg pl ezt a csatornát: [link]
2022. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
2022. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Én se kutyát se macskát nem szeretek lakásban/házban tartani, de legfőképp macskát nem. Akaratos, makacs és szófogadatlan. Semmi kaját nem hagyhatsz a konyhapulton sem az asztalon mert ha nem vagy ott felugrik és beleeszik. Nyávog, hisztizik az ételért mindig.😃 Felébreszt ha éppen éhes mert ő enni szeretne. Általában szeretik karmaikat használni a fotelen, függönyön, sőt szeretik a földet is kikaparni a cserépből. Köszönöm nem kérek belőlük, inkább maradjanak házon/lakáson kívül.😃 Amitől még rosszul vagyok akár kutya akár macska az a szőr mindenen ahova leülök.
2022. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg inkább a kutya, amire folyton figyelni kell, a legtöbb olyan mint egy hülye kisgyerek. A mi cicáink jól elvannak, csak ha éhesek, akkor nyávognak. A kutyák ellenben még kva büdösek is és folyik a nyáluk, a cicáknak nem.
2022. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, szerinted a kutyák nem pont ugyanazt csinálják, ha nincsenek megnevelve? Vagy akár a gyerekek?
2022. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Azért ilyenek, mert meg van engedve nekik. Gondolom a gazdáit nem zavarja. Ha lenne sajátod, nevelhetnéd, egymáshoz igazodnátok. Nem minden macska egyforma
2022. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
A macskák is nevelhetők, attól, hogy nem mindenki veszi a fáradtságot. Amiket elmondtál a szüleid macskáiról, azok kb a neveletlen macskák közül is a 20%-ukra igaz. Ellenben majdnem minden kutya ilyen, sőt.
2022. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Az egész bolygón biztosan van még olyan aki nem szereti a macskákat.
2022. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Utálom a macskákat én is. Barátaimnak van kettő, hát én még jobban megundorodtam tőlük. Felmásztak a konyhapultra a kaja mellé, a mancsaikkal csaklizták le a muffint, el is ment az étvágyam. Az életben többet nem megyek fel hozzájuk.
2022. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!