Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cica alom mennyire...

Benti cica alom mennyire érezhető lakásba?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 05:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az alomnak nincs szaga. És attól hogy almot használsz, érdemes minden nap takarítani a szart belőle.
2022. máj. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
20%
Igazábol eléggé büdös tud lenni még 2-3 nap takarítás nélkül is. Ha háziállatot akarsz ajánlanék egy minikutyát vagy valami kistestű állatkát, persze a cica sem rossz csak igényes nagyon.
2022. máj. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem takarítod minimum 2 naponta, akkor büdös... Csak hát, munka mellett kinek van ideje majd' minden nap almot takarítani...?
2022. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Napi szinten kiszedni a kakit, pisit, frissíteni az almot kb 3 perc. Barátnőmnek macskája van, ha nyaral én gondozom. Amúgy hiába a napi alomtisztítás érződik az állatszag.

Egy másik barátnőmnek uszkárja van, rendezett, rendszeresen kozmetikázott, fürdetett kutya, de náluk is érződik az állatszag, pedig tisztaság van.

2022. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekünk aktív szenes van, ez eddig a legkellemesebb

Persze amíg kijön van szaga :D de mindennap lapátolom és 3 hetente cserélem egészet

2022. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az olcsó aldis almot használjuk, ha elássa a cica max közvetlenül kaki után érződik 1-2 percig a szag, a takarítás meg napi pár perc, fogok egy kutyakakis zsákot, kis lyukas lapáttal kiszedem a kakit és az összeállt pisis almot, kötök egy csomót a zsákra és bedobom a litterlocker kukába (de a rendes kukába is lehet ha gyakran cseréled), két vécé MAXIMUM 3 perc, nem tudom hármas hol dolgozik de munka mellett azért napi HÁROM (de inkább kettő) percem szokott lenni. Utántölteni is 2 perc, teljes alomcserét meg havonta szoktunk de az is max egy fél óra.
2022. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap (sőt, lehetőség szerint az akció után nem sokkal) kiszeded belőle a cuccot, akkor nem feltűnő. De sok helyen valóban érezni. Nekem van olyan cicás ismerősöm, aki lakásban él és semmit se érezni nála, de ő egyébként is nagyon tiszta és rendes. És van olyan is, akinél büdös van, de ő másban sem olyan igényes.
2022. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
#7 napi takarítással már elvileg jó vagy ha jó az alom, direkt kérdeztük ismerősünket hogy büdös van-e (nyilván olyat aki megmondaná) és mondta hogy nem büdös van, szóval nem a wc szaga csak olyan... macskaszag, nem büdös, csak ha megszagolsz egy macskát van egy alap "cica" szaga (vagy illata) mint minden állatnak, inkább azt érezni picit.
2022. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem tartok házi állatot egyáltalán, viszont sokszor jártam már vendégként macskagazdáknál, és a hozzászokatlan orrom egyáltalán nem érzett semmit.

Inkább a szőre az, ami érződne, de az se nekem, csak beszámolót hallottam róla.

Különben is a macska almot tisztán kell tartani.

2022. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen takarítod (pl reggel és délután) akkor nem érezhető. Ha napokig hagyod benne állni a sz4rt, akkor nyilván illatozik rendesen.
2022. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!