Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám orrán seb van. Mit...

Macskám orrán seb van. Mit ajánlotok a fertőtlenitésére?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Betadin
2022. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16%
Nyugodtan használhatsz, olyan szereket amiket magadon is használnál. Nagyon sokat tud segíteni egy karmoláson is egy sebhintőpor vagy betadin. Napok alatt begyógyul ilyenkor.
2022. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Octenisept vagy hyperol oldat. Betadine-t olyan helyre ne, amit tud nyalni, vagy akárhogy szájába kerülhet...
2022. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, leginkább ezért tettem fel a kérdést, mert valószinüleg meg fogja nyalni. Emellett olyasmi érdekelne, ami nem okoz neki fájdalmat.
2022. máj. 31. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskán igen kevés olyan hely van, amit nem tud lenyalni. Nem lesz semmi baja a Betadine-tól. Az enyémet is azzal kellett kezelni olyan helyen, ahol simán hozzáfér, és mondta is a doki, hogy semmi gond, ha lenyalja, ha egy percig sikerül ottmaradnia, már elpusztítja a kórokozókat. Le is nyalta minden egyes alkalommal. Általában akkor kentem be neki, amikor aludt, így legalább ébredésig volt ideje hatni.
2022. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont orvos ajánlott hyperolt,betadine szóba sem került.
2022. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ellewie ***** válasza:
20%
Próbáld ki a porcukrot, összehúzza a sebet és nem bántja a cicát sem, ha lenyalja.
2022. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!