Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám meggyőzni, hogy...

Hogyan tudnám meggyőzni, hogy legyen macskám?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár éve szeretnék egy macskát, de sose engedik meg mert túl nagy felelőség meg gondozás. Hogyan tudnám a szüleim meggyőzni, hogy lehessen?

2022. jún. 4. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy most foglalkoznal vele es imadnad, de elobb-utobb a szuleidre maradna, mert ha majd erettsegi utan tovabbtanulsz, elkoltozol, koliba nem viheted, alberletet is nehez allattal talalni, tehat otthon kell hagynod.

Es ezt tudjak ok is jol. Egy macska 15-20 evig el, nagy felelosseg valoban.

Na meg az anyagi oldala se elhanyagolhato, azert jar nemi plusz koltseggel, sot.

2022. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is ugyan ez volt a helyzet.aztán 10 évesen megoldottam 🤣de hogy hogy? Hazahoztam egy cicát mert lehetett örökbefogadni es csak ugy odaadták nekem.Nagyon kiborult anya először de a cica maradt,es azóta volt még 1.Jelenleg is van
2022. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem ingyen van ám:D Orvoshoz kell vinni oltásokra stb....

Ha válogatós akkor nem eszik meg akármit és az sem lesz olcsó mulatság.

Ha elköltözöl külön és nem tudod magaddal vinni akkor rájuk marad.

Én megértem hogy nem akarják.Lehet nem szeretik a macskákat az is benne van mert pl.én sem vagyok oda értük.

Nem csak öröm van egy állatban hanem felelősség is egyben.Ha külön élsz akkor lehet bármilyen állatod.

2022. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ide írd ki a korod, ne privát üzibe.
2022. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy. Felnősz, lesz saját háztartásod saját költségvetéssel, akkor majd olyan állatot tartasz, amilyet jónak látsz.

Az van, hogy a cica elég költséges hobbi. Ráadásul a leglehetetlenebb időpontokban kerül olyan állapotba, hogy azonnal rohanni kell vele az állatorvoshoz.

2022. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a leglehetetlenebb időpontokban kerül olyan állapotba, hogy azonnal rohanni kell vele az állatorvoshoz."

Megfigyeléseim szerint általában este vagy hétvégén :-)

2022. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy macska, ha nem beteg, elég jól el van magában, csak enni kell neki adni és az almot tisztítani (ha benti macska). Szinte egész nap alszik, nincs sok gond vele, ha az előzőek biztosítva vannak. Az állatorvos drága és a jobb eledelek is.
2022. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!