Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám meggyőzni az...

Hogyan tudnám meggyőzni az anyukámat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kiscicát akinek a testvérét nem hoztuk el csak őt és nagyon egyedül van, meg szeretném győzni az anyukámat, hogy hozzuk el a testvérét, de nem tudom hogyan. Eddig is úgy volt hogy két cicánk van, de az egyik sajnos elpusztult.. nem tudom hogyan győzzem meg.
2018. dec. 1. 19:08
 1/1 anonim válasza:

Szia! Logikusan építsd fel az érvelésed.

Régen nekünk is egy cicánk volt, és magányos volt. Mikor elpusztult, testvéreket hoztunk. Ők nagyon szeretik egymást. Igazából csak a testvérek tűrik meg egymást, ha együtt nőnek fel. Ha később gondolná meg anyukád magát, sokkal több gond lenne. Ha idegen cica kerülne mellé, rivalizálnának. Ha pedig ivartalanítjátok, a környék macskáival szemben is védtelenebb, magányosabb, félősebb lesz egyedül. Nekem ez a tapasztalatom.

Szóval hajrá, asszertív kommunikációval, higgadtan, ész érvekkel nyerhetsz.

2018. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!