Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell "szépen letenni"...

Hogyan kell "szépen letenni" egy cicát?

Figyelt kérdés

Mikor egy tenyésztőnél jártunk és cicát vettünk tőle,akkor Ő mutogatta ugye a macskákat,és mindig felvette a cicust,aztán letette,de nagyon szépen "engedte le" a földre.


Először a cica első mancsai érték a földet,és a nő még tartotta a másik kezében a cica farkát,aztán leértek a hátsó lábai is,és utána a farka olyan kecsesen leesett.

De nagyon látványos volt,jól nézett ki! :)


Furán hangzik biztos,de már 2 napja próbálgatom ezt a cicámmal,és nem sikerül. :(


Remélem tud valaki segíteni,egy részletesebb leírással,vagy egy videóval.


Köszi előre is a válaszokat! :)


2010. szept. 19. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Ráérzel egy idő után, ezt nem lehet tanítani...
2010. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez ennyire lényeges dolog,h h tedd le a cicád?:D

Erről nem hiszem, h csináltak videót vagy bármit,mert nem egy lényeges dolog,de h sokat próbálkozol biztos majd sikerülxD

Ez legyen a legnagyobb gondod,h nem tudod "szépen" le tenni a cicád!:D

Addig is sok sikert!:D

2010. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát Nekem lényeges. :)

Rengeteg hülyeségről tesznek fel videókat,pl. h hogyan hány vki,meg értelmesebbnél értelmesebb videóblogokat,kis tinik fél órákat bírnak dumálni a semmiről,vagy h mit vegyenek fel másnap suliba,stb... Ezért gondoltam,h van ilyen videó is. :)


De azért köszi!

2010. szept. 19. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre sztem rá kell érezni...,nem lehet tanulni.Majd Te is rá érzel és menni fog;)
2010. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok:)Gondolom ez a nő,aki letette azt a cicust biztos,h nem gyakorolta,hanem érzésből jött:)

Csináld érzésből,mintha egy kis törékeny tojás héját tennél le és félted,ne hogy össze törjön:)Ennyi!Nem kell ezt tanulni!:)

2010. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. szept. 19. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elmondásod alapján nekem sikerül így letenni a cicámat. Először fogom a kis hasát amíg nem érnek le az első lábai, utána leérnek a hátsók és végül a farka. De nem tudom neked elmagyarázni hogyan, az egészhez simogatás is társul, letevés közben végigsimogatom a hasát.

Engem meg az érdekelne hogyan kell szépen felvenni a macskát, mert mindig nyekken egyet mikor felveszem és a világért sem akarnám, hogy fájjon neki. Pedig a mellkasát is fogom mikor felveszem :(

2010. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez "konnyu". Persze, kell hogy a macska is tudja, hogy "mi van".

Szoval, a lenyeg, hogy nem leszuk a nyut, hanem hagyjuk, hogy "kifolyon a kezunkbol". :)

Leginkabb ugy tudnam elmagyarazni, hogy gondolj ugy a macsra, mintha nem is szilard lenne, szoval ne tartsd igazabol, csak ovatosan tamasz alá.

Igy a macska leugrik, de nem a sajat lenduletevel.

A lenyeg a "folyekony macska" nezopont.

2010. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09:40: egyetlen nyekegesmentes "szep felvetelt tudok", ami valhol meg jol is nez ki:

Egy mozdulat alatt az oldalara-hatara forditom, es "babapozban" felveszem. De ehez az is kell, hogy elviselje, hogy a hatara forditsak, es felemeljek.

Kevesbe elegans, de meg mindig mukodo, hogy nem alanyulok, hanem ketoldalt a lelso mancsit fogva, a lapockainal tartva emelem. Valahogy ugy, ahogy a versenyeken emelik a birok.

2010. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez a "cica felvétel" nagyon jó!! :)


Tetszik Nekem is,és a cicumnak is.


Már próbálgatom a folyékony macskásat is,remélem menni fog. :D


Köszi szépen!!! :)

2010. szept. 20. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!