Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a kiscicám és nagyon...

Meghalt a kiscicám és nagyon megviselt. Rajtam kívül ki veszi még ennyire a szívére, ha elveszíti a cicáját?

Figyelt kérdés

Most nem rég tudtam meg,hogy egy kutya el kapta.A tesója megmenekült,de az én kis cicám nem.Mikor megtudtam alig tudtam abbahagyni a sírást,még most is sírok egy picit.Nem tini vagyok 21 és van egy lányom is de annyira meg tud viselni.Még most lett volna 3 hónapos,szegény.

csak én veszem ennyire a szivemre?vagy van más is így?

Kérlek ne nevessetek ki és gúnyos megjegyzéseket sem kérek,csak őszinte válaszokat.

Előre is köszönöm.


2010. szept. 19. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Én is ugyanannyira sajnálnám, mint te, ez teljesen normális kultúrált emberek körében. 18/F
2010. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül. Nekem a kiskutyámat ütötte el egy autó, és mikor megtudtam (a munkahelyem hivott fel anyukám) úgy sirtam, hogy azt hitték a kolleganőim hogy valaki rokonom halt meg, pedig már én is 22 éves voltam akkor. Szerintem egy kicsit bolondnak is néztek, egyedül a főnöknőm mondta, hogy megérti, neki is volt kutyája.

Volt hullámos papagájom is, ami valami betegségben halt meg, azt is megsirattam.

2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy nevetlek ki, én szabályosan belebetegednék a bánatba, ha valamelyik macskám meghalna.. még belegondolni is rossz. Nagyon sajnálom a cicácskádat, majd idővel ha enyhül a fájdalom vegyél magadhoz egy újat és azt NE engedd ki a házból!
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nehezen viselem az ilyen dolgokat. Sokszor eszembe jutnak az elveszített kedvenceim. 23/L
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem inkább az furcsa, ha valaki másképp reagál, mint te.
2010. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Szerintem te neked nagyfokú szeretetthiányod van,és ezek a kis apróságokra ezért van szükséged hogy lásd mennyire ragaszkodóak..Sajnos tudom miröl beszélsz,én nekem ezért nem kell többé semmilyen álat,mivel eddig mindig megszerettem őket,és vagy elszöktek,vagy baleset érte őket,vagy meghaltak v miért,és a beléjük vetett szeretettem is odalet..Mármint hogy a hiányuk fáj fojtogat,és megérti az ember semmit sem birtokolhat,hasonló ez a párkapcsolathoz is,senkit sem tarthatsz meg,mégha azt érzed hogy ő örökkre a tied,nem igy van..
2010. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Most itt mászkál rajtam a tesója és annyira hízeleg.pedig ő nem az a fajta(szerintem hiányzik neki)őt már nem is engedjük ki.Köszönöm a válaszokat.Jó tudni,hogy nem csak én vagyok ennyire érzékeny.
2010. szept. 19. 20:23
 8/30 anonim ***** válasza:
17%
az enyém megfagyott kint :\
2010. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Engem rettenetesen megviselt mikor meghalt a cicám, napokig sírtam és utána még sokáig nagyon bánatos voltam, annyira üres volt számomra minden. Pedig én se vagyok már fiatal 23 vagyok.

Sajnálom a cicád, az enyémet a szomszéd kutyája kapta el, mikor egyszer véletlenűl átment a kis butus. Ne tudd meg mennyire bőgtem tényleg.

2010. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
85%
Nekem a kutyám halt meg. Eleinte azt mondták elszökött Anyutól mikor sétáltatta később tudtam meg, hogy elütötték. Mind a mai napig szoktam sírni miatta pedig már 8 éve kb.
2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!