Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell kismacskát etetni?

Hogyan kell kismacskát etetni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hetes kiscicánk. Mikor kell elkezdeni etetni és mivel? Azt olvastam hogy kismacskáknak való nedves macskatáppal. De rögtön azzal? Meg mikor? Ti hogy szoktátok? Melyik macskatápok a jók?

2022. jún. 21. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szopnia kéne lehet hogy cumisüvegből kéne etetned de már kiegészítheted akár bébiknek való nedves táppal.
2022. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hol az anyja? 8 hetes kor előtt nem lehet tőle elválasztani!

Amennyiben rád sózták, vidd vissza, és inkább adj a mamájának macskaeledelt annak fejében, hogy 5 hét múlva elhozod.

2022. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tejpótló szerek macskáknak és megfelelő méretű cumis üvegek, egy 3 hetesnek még foga sincs. Majd 5-6 hetesen lehet neki szilárdabb ételt adni (alutasakos, konzerv vagy nedves táp), de azt is csak kiegészítésnek, 8 hetes koráig legalább kapjon tejpótlót (esetleg kecsketejet). 8 hetes korától már szilárd, nem beáztatott táppal is lehet próbálkozni.
2022. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, van anyja, még szoptatja de gondolom kellesz kezdeni valamikor a hozzátáplálást. Azt olvastam 4 hetes korától már lehet csak nem tudom hogy mivel.
2022. jún. 21. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 4 hetes korától lehet kezdeni, de ezek az első időben egy-egy falatok naponta 4-5x, a mennyiség csak 1 hét múlva lesz számottevő. Első körben junior nedves eledelek, 2 héttel később beáztatott szárazzal is meg lehet kínálni, aztán pár hét múlva szárazon is meg tudja enni.
2022. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!