Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy ivartalanitott lány...

Van egy ivartalanitott lány és egy ivartalanitott fiú cicám. Ha beteszek közéjük egy ivaros fiú cicát, mire kell számítani? Hogy fognak viselkedni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Kb bármi lehet. De miért akarsz közéjük ivarost?
2022. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat en arra szavaznek hogy ot is ivartalanittasd. A 3 cicanak nem biztos h lenne baja egymassal, de az biztos h kevesebbet lenne otthon mint a tobbi.
2022. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok, hiába pontozott le valaki, lehet, hogy könnyen elfogadják egymást mind hárman, lehet 2 között lesz csak probléma, de lehet mindkettő "utálni" fogja az újat, vagy a 3. lesz agresszív a másik 2vel...ismertem olyan szituációt, amikor 2 ivartalan sem akart évekig össze szokni. Abban reménykedtem, hogy benti cicák, hátha nem csak kintiek...
2022. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a három benti cica lesz és az új cica is ivartalanitva lesz, de lehet csak egy hónap múlva. Attól függ mikor lesz rá pénzem.Mert már egy fiú cica ivartalanítása is 22 ezer Ft és valószínűleg júliustól még feljebb megy az ára a gyogyszergyárakat sújtó extra profitadó miatt mert nőnek a gyógyszer árak.
2022. jún. 24. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ra egyes helyeken ingyenesen lehetoseg. 2 cicam van, mind2t sikerult bejuttatnunk. Doki csinalta alapbol is hozza jartunk tehat jo kezekben voltak.
2022. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ivaros kandúr nagy eséllyel meg akarja majd d@gni mindkettőt.

Tapasztalat!

2022. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!