Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók SOS! HELP ME!...

Macskatartók SOS! HELP ME! Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Vettem egy házat, és vele együtt örököltem két kölyökmacskát. Kb három hónaposak. De nem voltak megnevelne, borzalmasak rosszak, szétszedik a házamat, és terrorizálnak engem!!!! Nem hagynak aludni, csípnek rúgnak harapnak, de ha kaja kell, akkor tud hízelegni, éjszaka lökdösnek, hogy simogassam őket, és ma az egyik gyakorlatilag belenyúlt a számba a kajámért. Ha ráordítok, az egyik röhög rajtam, a másik pedig ártatlanul ül és nagy boci szemekkel néz rám, kinek volna szíve így megfegyelmezni? Nem akarok verni őket !! De mit csináljak így ?
2010. szept. 20. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el 20 háztömbbel arrébb, és ereszd szélnek őket.
2010. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Csapj a fejére amelyik rosszul viselkedik!Persze ne olyan erővel,hogy szerencsétlen meggajduljon,csak azért érezze meg és tiszteljen.Bár ezt egy macskától nehéz kikövetelni.
2010. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rakd őket akerbe és kezd őket nevelni. Cagy ajándékozd el.
2010. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
44%
Szia,ahogy olvastam csak nevetni tudtam.de nyugi nem rajtad.Mivel én imádom a cicákat,és csak elképzeltem ahogy te írtad azt hogy röhög rajtad,meg hogy belenyúl a szádba.Tanács?hát próbáld elviselni,éjszakára zárd be őket egy másik helységre,ahol nem zaklatnak téged éjszaka.
2010. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

a macska vissza talál több km-re is!ha budapesti vagy akkor vidd el a noéba vagy hívd fel őket,vagy a gazditkeresen hirdesd vagy az expressz-en .segitenék ha adnál nekem 1-2 képet és elküldenéd privibe akkor talán tudnák gazdit keresni nekik.hol lax?sttb.stb.....?írd meg privibe és meg trobálok neked segiteni :D sok sikert amugy meg hirdesd pl:expressz.hu

gazditkeres.hu

startapro.hu

startmix.hu

stb..stb....csak találsz gazdit nekik vagy add le menhelyre de ne az illatos útira mert az nem menhely hanem ebrendészeti telep hol meg ölik öket de menhelyen nem.sok sikert :D


startmix.hu

olx.hu

2010. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Én kizártam a hálószobából,mert szokásává vált, hogy hajnali 3kor ugrált a fejünkön, és támadta a párom lábujját, amitől kis híján agyvérzést kapott.

Ha rosszat csinál (miért ne csinálna, hisz idióta), akkor jön a "spricka".

Azt használom amivel a virágok leveleit permetezem. Pl. imádta kikertészkedni a szobanövényeket a cserépből. Ilyenkor odasettenkedtem és lefújtam. 3 alkalom elég volt, hogy megtanulja, hogy azt ne. Így jártam el a "jajde baromi jó a függönyön lógni" című játéknál, és az asztalra ugrálásnál is.

Te most duplán kapsz a jóból, nem irigyellek, de ezt az időszakot- persze ha nem akarsz megválni tőlük- túl kell vészelni.

2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy ilyenek, mert ők még gyerekek. Éjszakára zárd ki őket. Ne próbáld nevelni őket, mert amit csinálnak, az tök természetes. Fél év múlva túl lesznek rajta. Ha nem tudod elviselni, akkor keress nekik gazdit. Ehhez oltasd be őket, kapjanak féreghajtót és ivartalanítsd őket. Mint örökbeadó gazdi, ezeket meg kell tenned.
2010. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Igazi bunkó vagy!
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy meg szeretném tartani őket.

Utolsó, remélem nem baj, ha a hozzászólásodat nem tudom értékelni, abszolút nem passzol a témához, nem is tudom hova szántad, mindenesetre téged minősít. Légyszi gyűjts inkább bélyeget mint ide írogass. Köszi.

2010. szept. 20. 21:38
 10/12 anonim válasza:
62%
Imádom cicákat, cicapárti vagyok. Nem könnyű megnevelni kiscicát, pláne egyszerre hármat! Meg kell nevelni, csapj rá, persze, ne erősen és szólj rá, hogy nem szabad. Nem szabad! - mondatot megjegyzi. Van három és fél hónapos cicám, rászóltam, hogy nem szabad, amikor felmászott konyha asztalára, nem értette meg, rácsaptam kicsit, tüstént lejött. Azóta nem jön fel. Éjszakára bezártam hálószobát, ne tudjon bejönni, ilyenkor nagyon aktív, vadászi ösztön jön ki belőle, ez van a vérükben. Türelmesnek kell lenni hozzájuk és szigorúan megfogni őket még kicsi korukban, különben neveletlen cicák lesznek felnőtt korukban is! Hajrá! :-)
2010. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!