Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 kidobott cica. Mit csináljak...

9 kidobott cica. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Ebesen lakom, Debrecen mellett, és a barátom szülei elég felelőtlenül, hagyták a két házimacskájukat megelleni, amiből lett 10 kiscica. Egyet megtartanak, de a többit ki akarták lökni(pontosabban házakhoz bedobálni), én meg próbálok nekik helyet keresni, de eddig semmi. Megpróbáltam rávenni szüleimet, hogy legalább kettőt fogadjunk be, de nem engedték meg. Most itt van a nyakamon 9 macska, akikkel nem tudok mit kezdeni. Menhelyeket is hívtam már fel, de tele vannak. Ötletek?
2011. júl. 7. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a PCAS szervezetét is megkérdezhetnéd hogy tudnának e keresni nekik helyet!
2011. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó lenne, ha esetleg valami tanyatulajdonosnak odaadni, tanyán sok az egér, patkány. Az én ismerősömnek van tanyája, ott is vannak cicák. Próbálj esetleg valami tanyatulajdonossal beszélni.
2011. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

és a barátod szüleinek mond meg,hogy ivartalanítsanak

és már ne haragudj,de jó szemét emberek bedobálni a kiscicákat..

gratulálni tudok őket is be kellett volna dobálni valahova

2011. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

csinálj hirdetést, hogy ingyen kiscicák:D

rendes tőled hogy törődsz velük:) nagszülőkhöz, ha van ,

ja igen és a barátodnak szólj hogy ivartalanjtsa a cicákat, mert az ő hibájuk az is hogy lettek kiscicák egyáltalán, most miért akarják elpasszolni? meg amikor terhes volt a cica, akkor is el lehetett volna altatni a magzatokat, vagy valami ilyesmi, egyszer egy állatorvostól hallottam.

2011. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hirdesd őket itt:

[link]

[link]

[link]

Ennyi kiscicának bizony nem lesz könnyű jó gazdit találni, de szurkolok.

2011. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van hírdesd őket, még az expressz.hu-n is próbálkozhatsz. Lehet, hogy nem egyszerre kelnek el de lassn elfogynak :)

Ha 2-t megtartanátok a 7-nek már könyebb gazdit találni.

Én tavaly 5 picenek találtam gazdit, 1-et megtertottam, de még hónapokkal később is jött érdeklődés, mert elfelejtettem levenni a hírdetést az egyik oldalról.

Csak vigyázz a jelentkezőkkel, mert az kicsit gyanus, ha az összes kicsit el akarja vinni, nekem is jelentkezett tavaly 2 olyan pasas is... nem is adtam nekik...

2011. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen szinűek és neműek a picik?
2011. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget! :) Sajnos nem is, meg igen is, tehetnek róla, hogy ilyen a helyzet. Nem túl jól állnak anyagilag, a kajájukat már nem tudnák állni még egy hétig legalább, amíg elkerülnek.


Az állatorvos nagyon drágán ivartalanítaná a két nőstényt, ezért sem tették meg korábban. Sajnos ez ilyen. Ők is csak befogadták anno az egyik nőstényt, most már annyira elszaporodtak, hogy nem tudják már hova rakni őket.

2011. júl. 7. 15:34
 9/14 A kérdező kommentje:
Két kis fekete van, meg 7 tarka. Vegyesek, nem számoltuk össze, hány nőstény, és hány hím van. Esetleg valakinek? :D
2011. júl. 7. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
nem tudom hova lehetne tenni őket, szegények. de ha én meglátnám hogy valaki dobálja be a cicákat akárhova is, a kezét biztos hogy letörném és a homlokába állítanám!
2011. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!