Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók SOS! HELP ME!...

Macskatartók SOS! HELP ME! Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Vettem egy házat, és vele együtt örököltem két kölyökmacskát. Kb három hónaposak. De nem voltak megnevelne, borzalmasak rosszak, szétszedik a házamat, és terrorizálnak engem!!!! Nem hagynak aludni, csípnek rúgnak harapnak, de ha kaja kell, akkor tud hízelegni, éjszaka lökdösnek, hogy simogassam őket, és ma az egyik gyakorlatilag belenyúlt a számba a kajámért. Ha ráordítok, az egyik röhög rajtam, a másik pedig ártatlanul ül és nagy boci szemekkel néz rám, kinek volna szíve így megfegyelmezni? Nem akarok verni őket !! De mit csináljak így ?
2010. szept. 20. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csípnek rúgna harapnak nem a neveletlenség jele hanem még kölykök és játszanak.Felfedeznek mindent, másznak, bújnak.Nekem is vannak kiscicáim nehéz őket nevelni, de azért ne verd őket.
2010. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

xD De édesek lehetnek! :D

xD

BOcs ez jutott eszembe!

2010. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!