Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jók ezek az összetételek?...

Jók ezek az összetételek? Vagy legalábbis nem rossz a cicának, ugye, ha már nem is a legjobb kaja?

Figyelt kérdés

Valami féle arany középutas tápot kerestem, amikor rátaláltam erre, mi a vélemény róla?


1. bárányhúsliszt 20 %, rizs, rizskorpa, pulykahúsliszt 15 %, kukorica, csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), lazacolaj 3 %, esti kankalin olaj 1 %, sörélesztő, szárított répaszelet, szárított pitypang 0,25 %, prebiotikumok (mannán-oligoszacharidok 140 mg/kg, frukto-oligoszacharidok 110 mg/kg), Yucca schidigera kivonat (75 mg/kg), gyümölcs- és növényi kivonat (rozmaring, szegfűszeg, citrusfélék, kurkuma, 55 mg/kg).


2. csirke 32% (csirkehúsliszt 17%, szárított csirke 15%), rizs, hidrolizált baromfifehérje 8%, csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), kukorica, szárított répaszelet, hidrolizált csirkemáj 4%, lazacolaj 1%, sörélesztő, szárított pitypang 0,25%, prebiotikumok (mannán-oligoszachoridok 140 mg/kg, frukto-oligoszachoridok 110 mg/kg), Yucca schidigera kivonat (75 mg/kg), gyümölcs- és növényi kivonat (rozmaring, szegfűszeg, citrusfélék, kurkuma, 55 mg/kg).


3. szárított lazac 20 %, rizs, hidrolizált lazac frissen előkészítve 15 %, csirkehúsliszt, csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), kukorica, szárított hering 4 %, lazacolaj 3 %, hidrolizált csirkemáj 2 %, sörélesztő, szárított répaszelet, szárított pitypang 0,25 %, prebiotikumok (mannán-oligoszacharidok 140 mg/kg, frukto-oligoszacharidok 110 mg/kg), Yucca schidigera kivonat (75 mg/kg), gyümölcs- és növényi kivonat (rozmaring, szegfűszeg, citrusfélék, kurkuma, 55 mg/kg).


1600ft/kg áron vannak, ha másfél kilós kis zsákokban veszem. Vagy vehetném a 70-80% hústartalmúakat nagyobb választékban, de egyszerre csak egyfélét, mert ott 6-8 kilós kiszerelésekben is 2500ft/kg.

Szerintetek?


2022. júl. 6. 19:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Áh, eldöntöttem, jók lesznek ezek, biztos, hogy nem méreg, nem a legrosszabb, sőt egyáltalán nem is rossz tápok, búza egyikben sincs, 40% hús, gyógynövények, prebiotikumok, lazacolaj, nekem ennyi elég.

Régebben próbáltam néhányat a fentebb említett drágábbakból, de az egyik cicámnak a kacsáson kívül egyik sem tetszett, utoljára Joserát vettem, azt szerette nagyon, de jobbat akartam, ez meg tökéletes lesz akkor nekik.

2022. júl. 6. 21:16
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
2022. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!