Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik táp a...

Szerintetek melyik táp a legjobb összetételű ezek közül?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes adni egy kissé túlsúlyos benti cicának?

1: [link]

2: [link]

3:

[link]

4:

[link]

A TotW-ról pontos százalékot nem találok. A többi tápnál további részletek->minden részlet, ott százalékosan megvannak az összetevők.

Jelenleg ilyet eszik:

[link]

Viszont gabonamentes tápot szeretnék neki, hogy minél kevesebb legyen a szénhidrát. Köszönöm a tippeket előre is.



2016. jan. 2. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve miért van az, hogy pl: Porta 21-ből hivatalosan 115 g kell egy 5 kg-s macskának, míg a semmilyen Friskiesből csak 80 g?
2016. jan. 2. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Feltetelezem, az egyikre az igazat irjak, a masikra meg nem. Azt, hogy melyik nem igaz, azt a te megitelesedre bizom. :)
2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most Premiert adok neki (tudom, van jobb is, csak az már drágább) - igaz, én csak kiegészítő eledelnek használom. A dobozon kicsit más az összetétel, mint a honlapon, a dobozon 45% hústartalmat írnak.

Én a tápoknál a hústartalmat / állati fehérjetartalmat szoktam elsősorban nézni.

2016. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Szia!

A TOTW százalékos összetevője alig található, egy német fórumon találtam ezt a gyártótól érkező választ (bár 2010-es)

Greater than 80% of all of the protein in every Taste of the Wild pet food variety comes from meat. When fresh meats are used in the formulas, the actual percentage of meat is higher than the protein content because of the moisture content of the fresh meat itself.

Approximately, 40%-50% of the raw ingredients by weight is animal protein.

De a zoopluson ott van alul az analitikai összetétel százalékra.

Nekem a porta 21 egy kicsit szimpibb,mint a TOTW,de ezen a szinten úgyis a cica finnyás ízlése dönt majd!

2016. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Géb 1 ***** válasza:
Az első két tápot látom a legjobbnak, magas minőséget képviselnek. Amit jelenleg eszik kihagynám. Ha túlsúlyos a cica, csökkentsd az adagjait.
2016. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!