Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a Real Nature...

Mit gondoltok a Real Nature Wilderness cicatápról? (száraz és nedves is)

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Miénk azt eszi kiskorától, meg vagyunk vele elégedve. Árban középpen van, minöségben meg toppon. Magas hústartalom, nincs benne gabona, cica szereti
2022. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért árban sincs középen éppen... :D egyébként igen, prémium minőségű, de rohadt drága..
2022. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Volt olyan eset hogy romlott konzervet vettem a fressnapfból. Ahogy felbontottam, szinte kirobbant belőle a cucc. Rohadt dög szaga volt. Párat kidobtam egyet jónak ítéltem meg de beteg lett tőle a macskám. Ment a hasa, hányt. Azóta nem veszek ilyen konzerveket.

Gondolom tárolási probléma lehetett.

Száraztáp elmegy... Egy ideig ették majd nem. Gondolom az is megromlott hamar. A kinti kóborok se ették meg.

Pedig nem tart ki nálunk sokáig a táp (más márkából most 10kg-os tápot kb 2,5 hónap alatt elfogyasztanak)

2022. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Az én macskám szereti, talán a Royal Canint jobban eszi, amit viszont észrevettem az az, hogy talán büdösebbet kakil ettől a Real Nature márkától.

(bocsi a nyers megfogalmazásért :D)

2022. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A macskáim nem szeretik. A nagyi macskája imádja, ő köszön i szépen, jól van, egészséges.
2022. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát először imádta a cicám(pure marhásat vettem neki), aztán egyszercsak a semmiből, kb egy hónap leteltével ... elkezdett FÉLNI tőle ... komolyan, letettem neki, jött örömmel, megérezte az illatát, úgy ugrott hátra, mintha frásztot kapott volna. Azóta is, akárhányszor próbáltam néha elétenni, amint megérzi, már rohan el, rendesen fél a táptól ... Nem mondom, hogy a táp hibája volna, ugyanis fogalmam sincs mi történt, de másik táptól nem fél, sőt semmitől sem, 4 hetes kora óta bent lakik velem és nemigen van félelem érzete, nagyon kíváncsi cicu.
2022. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!