Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom átköltöztetni a...

Hogyan tudom átköltöztetni a macskám ? Mert sosem utazott és mindenből kiugrik, elmenekül...

Figyelt kérdés
Doboz, box, kosár, egyszerűen mindent megpróbáltam, de fél, karmol, elszalad, elő se jön utána, kínozni meg nem akarom. Kérlek segítsetek, mert nincs több ötletem :( Ahogy belerakjuk, azonnall kiszökik mindenből.

2022. júl. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ezek lesznek a megoldások. Egyedül vagy rá? Mert akkor tényleg nem egyszerű, nálunk is két emberes munka macskák elcsomagolása. Esetleg kérj meg egy csaladtagot, baratot, szomszédot, akár harmadik embert. Ha kertből kell összevadászni, akkor próbáld az élvefogó csapdákat. Azt is utálni fogja, de legalább téged nem karmol össze. Arra az időre amíg átköltöztök addig nincs más megoldás, nem fogja szeretni, de ez van. Majd megbékél az érzékeny kis lelkivilága:) örökké nem fog rád haragudni.
2022. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Macskahordozobol hogy ugrana mar ki? Nem dobozban kell szallitani, hanem zart hordozoban.

Nem tetszik neki, nyilvan, de ez van. Tul fogja elni, nyugi.


Rakj be valami nagyon eros illatu finomsagot a dobozba (pl egy picike tonhal) es ha bemegy, csukd ra az ajtot.

2022. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy hogy mire rácsuknám az ajtót, már kint is van, olyan erejevan. 7kg felnőtt macskáról beszélünk...
2022. júl. 8. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, De akkor kérj meg valakit, aki gyakorlottabb/ ügyesebb ebben. Nekem is 7 kg a kandúrom, mégsem gond rázárni a hordozó ajtaját. Ez az egyetlen biztonságos megoldás, akármennyire nem tetszik neki. Tegyél bele kaját.
2022. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarkóbőrt határozottan megfog, lemerevedett macskát betesz, ajtót gyorsan rázár.
2022. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a grabancánál, beteszed és gyorsan lezárod. Esetleg ahogy más is írta, kérsz segítséget, te beteszed, a másik zárja.
2022. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vacak a hordozó. Amit én kaptam anno kölcsön, szintén ki tudta nyomni a nagytestű kandúr. Szerezzél olyan boxot, aminek stabilabb az ajtaja.
2022. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van cipzáros hordozó is, nekem a 7kg-os olyat kapott. Megnézem egy ilyenből hogy szökik ki🤣


Eleve kell olyan hordozó amiben stabilan benne marad. Orvoshoz hogy viszed? Évente 1x kell legalább. Vagy akkor sehogy? Ugye, nem...

2022. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!