Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Mit tehetek érte? Cicámat...

SOS! Mit tehetek érte? Cicámat megharapta egy kutya!

Figyelt kérdés

3 hónapos cicusomat megharapta egy kutya! reggel, még nem volt sebe, mire hazajöttem, az álla alatt egy nagy fognyom van! 6 hónapos kiskutya mellett él, ő is lehetséges, hogy ő harapta meg, bár ő sosem szokta bántani, csak játszani szokott vele, de lehetséges, hogy túlságosan beleélte magát a játékba.De lehet, hogy kiment az utcára, és ott harapt meg egy kutya, mert ott már 3 hónapja 3 kutya kergetőzik, és a gazdájuk azzal az ürüggyel engedik, hogy kimenjen, mert hogy kirágta hátul a kutya a drót kerítést. Biztos hogy egy kutya harapta meg, mert teljesen kilehet venni egy kutya fognyomot! szegénynek vérzik, ki mostam a sebét vízzel, és alkohollal lefertőtlenítettem. Ragtapaszt próbáltam tenni rá, de az leesett a szőrétől! Arra gondoltam, hogy ott óvatosan leborotválom neki a szőrt, hogy letudjam tapasztani. Ez így jó? Kamillát főzök neki, majd még azzal kenegetem. arra gondoltam, hogy elzárom addig a kutyus elől, amíg gyógyulgat. Állatorvosra most sajnos nincs pénzünk, de ha 1 hónap múlva kapná meg akkor lenne. Aput nem érdekli, mert utálja macskákat. Anyu tőlünk 200 km-re dolgozik most, de Hál' Istennek már csütörtökön megjön.Ja, és az autó is nála van, úgyhogy ha lenne pénzünk se tudnánk elvinni, mert 6 km-re van az állatorvos. Egyébként jól van, az étvgya is jó, meg futkosik, de félek, hogy majd baj lesz. Az utcai kutyákat majd rendezem, szólok nekik mégegyszer, hogy kezdjenek már valamit a kutyájukkal, ha nem, akkor pedig, megyek a polgármesteri hivatalba.



Bocsy a helyes írási hibákért, nagyon siettem.


12L


2010. szept. 21. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

természetes szelekció.. én csak ennyit mondtam.. ha a mimóza lelkedet bántja akkor sírdogáljál...

lehet a város kis agyaddal nem vagy képes felfogni dolgokat!

2010. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!