Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira buta vagyok legtöbbszö...

Annyira buta vagyok legtöbbször, leginkább meghalnék, mint sem így éljek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor érzem magam annak, ráadásul még szorongó típus vagyok aki sokszor fél és nem mer dolgokat. Úgy érzem jobb lenne meghalni, hiába van egyetemem nem vagyok okos sőt kifejezetten buta.

Nem értek nem vagyok jó semmiben, nem vagyok egészséges se(már nem is leszek soha), így nem látom értelmét.


Annyira igyekszem de nem tudok alakulni vagy nem tudom, ami életben tart a családom, de ők is azért fogadnak el, mert hozzuk tartozom és elfogultak..



2021. júl. 8. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám egy pszichiáter felkeresését.
2021. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Én nekem az segítetett, hogy mindig tanulok új dolgokat, (egyetemi szinten) amiktől úgy érzem, hogy még ha buta is vagyok, de teszek ellene és ettől elégedett leszek. Ma például a delécióról, a mitózis fázisairól, nondiszjunkcióról, Klinefelter szindrómáról tanultam. Mindig tedd meg a tőled telhető legtöbbet azok ellen amik zavarnak téged. 💝💖
2021. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És #2vagyok Bocsi, ha egy kicsit bunkón fogalmaztam és túlságosan önmagammal törődtem volna csak. Nem akarlak bántani, mert szeretlek.
2021. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Isten,Biblia, templom,ezek segítenek:))
2021. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
miért kell lepontozni, ilyen világban élünk sajnos, hogy már Isten neve lassan ciki lesz? de most komolyan
2021. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez valójában nem kérdés, inkább csak mesélni szeretnél, kérlek folytasd.


Miért érzed magad butának? Tudnál példákat mondani? Néha én is nyilvánvaló dolgokat eltévesztek vagy nem veszek figyelembe, úgyhogy ezt én is mondhatnám, közben meg jó a problémamegoldó képességem.


Milyen betegséged van?


Kor, nem?

2021. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy sötét szemüveged. Vedd le!

Semmi és senki nem tökéletes. A szeretet nem erről szól.

Ha nem hiszed, fordulj szakemberhez.

2021. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Sokszor a legokosabb emberek gondoljak magukat butanak.

Szerintem neked meg nincs sok tapasztalatod.

Az is esetleg jo lenne ha pontosan kifejtened hogy miben erzed ugy hogy hatranyt szenvedsz

2021. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!