Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik áruházban vásárolsz a...

Melyik áruházban vásárolsz a legtöbbet,melyiket szereted leginkább?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Spar
Tesco
Auchan
Penny
Lidl
Aldi
Metro
Coop
Reál
CBA
54 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért vedd figyelembe, hogy 8 millió ember él vidéken, ebből 5 millió falun, ahol azért mások a lehetőségek.

Mi is falun élünk, nálunk a faluban van egy Coop és a 15 km-re levő városkában egy Lidl és egy Penny, aztán ezzel kifújt.

2020. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesco,Lidl,Penny,Reál néha Metro.
2020. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Auchan ha nagybevásárlás, Lidl a majdnem mindennapkora. Auchanban sok a választék, a Lidlben olcsó de jó minőségű termékek vannak.
2020. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aldi a kedvencem, de egy Spar van a közelben, így oda megyek gyakrabban. Az Aldiba csak havonta-kéthavonta, és akkor csak azt veszem, ami kifejezetten ott a legjobb.
2020. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Több helyen is éltem így szinte mindegyikben vásároltam hosszabb ideig. A legjobb talán az Auchan volt, bár minőségben sokat romlott és drágult is. A Lidl-ben jók az akciók konyhai eszközök terén, rengeteg középkategóriás dolgot kifogtam nagyon olcsón. Élelmiszerből nekem nem nyerő, volt már amit otthon ki kellett dobnom többször is.

Penny is jó, csak kevés a választék.

2020. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

1. Lidl

2. Aldi

3. Penny

4. Auchan

5. Spar

6. Metro

7. Tesco

8. Reál/Alfi

9. Privát/Príma

10. CBA

11. Coop

2020. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Deflohelp ***** válasza:
100%
Spar-ok (a közelben három is van!), Aldi, Penny, Tesco, Lidl, Auchan (egyre távolabb, egyre csökkenő összeggel).
2020. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Spar, részben mert még nem csalódtam benne, másrészt, mert két percre van gyalog. :)

Nagyon ritkán Tesco, de az kb. szökőévente egyszer, mert messze van.

2020. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesco de csak azért mert ott minden van. Amúgy brutál romlik a minőség, olyan mintha 20 évvel ezelőtt járnánk benne. Csak elvileg akkor ehető volt a kenyér.
2020. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy Pest megyei kis városban egy kisebb Tesco (szinte állandóan üres polcokkal és 0 választékkal a nagyobbakhoz képest) és egy Coop van (ami meg irreálisan drága), szóval nincs nagy dőzsölés, mint Budapesten lenne. Összeírt lista alapján 1,5-2 hetente van egy nagy bevásárlás. Minőség, ár szempontjából a Penny és a Lidl azok, ahol ki lehet fogni jó dolgokat és a saját márkás termékeikben sem csalódtunk még. A legközelebbi Penny kb 15 km, Lidl pedig 20 km, sajnos ezt kell szeretni.
2020. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!