Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy bengáli macska mennyire...

Egy bengáli macska mennyire jönne jól ki egy tacskóval?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves bengáli cicám otthon és azt veszem észre hs okszor magányosnak tűnik és jó lenne ha lenne mellete egy másik állat. Mivel a kutyát is nagyon szeretnék ezért egy tacskóban gondolkozom.


A macska eddig csak a szomszéd kutyájaval találkozott és úgy vettem észre nem volt nagyobb konfliktus közöttük.


2022. júl. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A tacsik általában nem szeretik a cicákat. Macska mellé macska társ lenne a legjobb. A bengálik amúg is elég furák tudnak lenni.
2022. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Lattam már macskás csoportokban ilyen párosítást. Működhet,főleg ha fiatal kiskutyát veszel hozzá. Én összeszoktatáskor feltennék egy szúnyoghálós ajtót "elválasztó vonalnak". A kiskutya eleven, lelkes, egyből nyomulna a macskára, az pedig jól megverné. Biztonságosabb ha van közöttük egy ajtó az elején.
2022. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Igazabol mukodhet, ha a kutya kolyok es vele no fel.

Bar nekem tacskom van, szivbol gyuloli a macskakat, de en is lattam mar ilyen csodakat a tacsis csoportokban...:D


De a macskad tarsa soha a budos eletben nem lesz egy kutya, mert mas faj. Ellehetnek egymassal, de igazabol lehet, hogy a macska inkabb kerulni fogja ot, rosszabb esetben allando hiszti lesz.

2022. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!