Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj? Mit tudnék...

Mi lehet a baj? Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön vettem észre hogy kicsit köhécsel a kb 2 hónapos cicám. (Elég rossz körülmények közül fogadtam be őt meg a testvérét, első út egy állatorvoshoz vezetett aki elég felháborító módon kezelte őket, mondta hogy takarítsam ki otthon a fülüket, fürdessem meg őket bolha ellen, semmit nem csinált konkrétan velük.) Eleinte nem gondoltam túl komolynak, szoktak a cicák köhögni ugye. Aztán rosszabb lett az állapota, nehezen vette a levegőt, szombaton elvittem az ügyeletre, ott kapott antibiotikumot meg gyulladás csökkentőt. (Mint kiderült a fülük atkás, itthon nem oldotta meg a szimpla fültisztítás) Vasárnapra sem lett jobban, hétfőn reggel egyből vittem az orvoshoz megint. Jeleztem az orvosnak hogy nagyon sötét színűt kakált, de annyira nem foglalkozott vele. Mondta hogy nagyon csúnyán, sípolva veszi a levegőt. Ismét kapott antibiotikumot és gyulladás csökkentőt. Csütörtökön vagy pénteken kellene visszavinnem, de én nem látnám hogy jobban lenne, szorulása is van, feketét kakál meg a hasa is zuborog, bugyborékol, ha a kezemet rárakom tapintható is. A légzése sem lett jobb. Kérdeztem az orvost hogyha romlik az állapota akkor hamarabb vigyem e vissza, mondta hogy természetesen, de szerinte innen már nem fog romlani, csak javulni. Ugyanúgy játszik, eszik mint eddig.

Mit tudnék csinálni még vele?

Lehet az antibiotikum miatt szorulása?

(Bocs ha kicsit zavaros sztori lett)


2022. júl. 19. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Probiotikum is kellene a cicának.
2022. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!