Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 éves macskákat mennyire...

6 éves macskákat mennyire nehéz bentivé nevelni?

Figyelt kérdés

Kinti-benti macskáink vannak (2), kb. du 2ig szoktak kint lenni. Viszont az utóbbi időben többször eltűnt a kandúr 1-2 napra, egyszer úgy tűnt, mint ha bezárták volna.

Kertes házban élünk, és rendeltünk egy macskakifutót.



2022. júl. 20. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, valószínűleg nem lesz egyszerű, sok türelem kell majd hozzá. Hogy sikerül-e, az minden cicánál egyedi.
2022. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig teljesen kinti cica volt, biztos hogy nem lesz egyszerű, türelem kell hozzá. De ahogy az 1es is írta, minden macseknál más.
2022. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Bocsánat, most vettem észre a leírást.
2022. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon. A kifutó azért segíthet. Nekünk nem kijárós a cicánk, a szomszédé az, egyszer 2-3 évesen széttört hátsó féllel kúszott haza, de utána sem bírta bent tartani, mikor már meggyógyult. Folyamatosan nyávogott, nem lehetett bírni vele. (Nem tudom, nála miért nem merült fel a kifutó.)
2022. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én cicám 10 éves koráig teljesen kinti cica volt, de nagyon könnyen megszokta a benti létet. :)
2022. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!