Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elérni egy...

Hogyan tudom elérni egy kiscicánál hogy a játékait támadja, ne engem?

Figyelt kérdés
A szüleim kitalálták hogy legyen macskánk... na ebből az lett hogy nekem kell rá vigyáznom, etetnem-itatnom, nevelnem és lefárasztanom. Ők meg napi 1x bejönnek és megsimogatják mert jajjjderanyosegyemmeg. De én ezt már nem bírom tovább... istemre esküszöm ez nem macska hanem szárazföldi piranja. FOLYAMATOSAN harap és karmol ahol csak ér, a karomat, a lábamat, a ruhámat, a hajamat, az arcomat. Mármint nem agresszíven, hanem játékból. Már mindenem fáj. Ha épp nem engem pesztrál akkor a kábelt rágja, szóval ki kellett húznom mindent nehogy megrázza az áram, a töltőmnek már lőttek, szerintem a következő a fülhallgatóm lesz... Vannak játékai meg játszok is vele, de annyit ér mintha adnék a sz*rnak egy pofont. És nyilván nem a macskára haragszom mivel minden kiscica ilyen, hanem szüleimre akik közölték hogy tessék itt egy hiperaktív szőrcsomó, csinálj vele amit akarsz! Szóval mit tehetnék hogy ne legyek karmolásra és harapdálásra céltábla, és legalább egy pár perc nyugtom lehessen? Van labdája, ilyen botra rögzített toll játék, egér, csörgős labda.. eddig a zsepivel volt el a legjobban.

2022. júl. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs megoldás,téged szeret.Talán lézerrel lefáraszthatod az nem olyan melós...
2022. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kismacska ilyen. Nyugi, nem tart ez örökké, kb. fél éves korukban a vadóckodásuk lecseng. A kábeleket rejtsd el, ami törékeny, tedd magasra. Ha téged harapdál(na), hát azt ne engedd. Szólj rá jó hangosan, hogy nem, húzd el a kezedet, kapd el a grabancánál, ahol az anyja is móresre tanítaná.

Nincs teraszotok, erkélyetek - macskabiztos -, ahová időnként ki lehet tenni őkelmét?

2022. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó, ha ketten vannak, és fáraszthatják egymást. De egyébként ha neked nem kell, miért a te dolgod foglalkozni vele? Megmondhatnád a szüleidnek, hogy nem te kérted, és nem is akarsz vigyázni rá. Csukd ki a szobádból, ha az kell. Mondom ezt úgy, hogy 2 csak benti macskánk van, de hát nem mindenki szereti őket.
2022. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beraknám a szüleim szobájába, hogy ti akartátok, akkor gondoskodjatok róla, nesze, nekem már mindenem sajog, sajogjon kicsit nektek is. Sok sikert! Csá!
2022. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!