Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudom elérni, hogy ne...

Mivel tudom elérni, hogy ne mászkáljanak nálunk a macskák?

Figyelt kérdés

Tőlünk 2-3 házra van egy házaspár.Tavaly vagy tavalyelőtt nyáron kaptak a gyerekeik 2 macskát.Nőstény+kandúr.A nőstény első almát megtartották, lett 7 macskájuk, Most látom, hogy az egyik nőstényük már nagy pocakos.Az első nőstény macska meg a fás kamránkba már betette az újabb alom macskát.Ha kiteszek valamit a saját macskáimnak meg kell várnom míg megeszik és folyamatosan hajtani a 7 macskát, hogy ne zabáják el előlük a kaját.Múltkor kitettem nekik, ettek nem láttam egy macskát se a mieinken kívül, mire becsuktam volna az ajtót már mind ott evett.

Egyre szemtelenebbek és egyre kevésbé félnek.Én bántani nem akarom őket.Viszont etetni se.Mivel lehet elérni, hogy a macskák ne akarjanak nálunk enni?

Kutyát nem akarunk a saját macskáink miatt.



2021. máj. 7. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
32%
vegyél kutyát
2021. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
👍😂A saját macskáink miatt nem szeretnénk.Mentett macskák, mindketten rossz emlékeket őriznek kutyákról.
2021. máj. 8. 00:16
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincs kutyán kívül más lehetőség??
2021. máj. 8. 00:17
 4/21 Tepfal ***** válasza:
83%
Megfelelő kerítés? Ez mondjuk nem egy olcsó mulatság.
2021. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3d kerítésünk van.Azon elvileg nehezen jönnének át,de sajnos egy oldalon érintkezik a teraszunkkal és ott meg tudnak kapaszkodni.Mondjuk gondoltam már arra is hogy tegyünk oda macskahálót, úgymond elzárnánk vele az utat csak nem tudom az is mennyire bírja ha ráugranak,megkapaszkodnak.Hogy milyen fajtát érné meg.
2021. máj. 8. 00:24
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne etesd kint a saját macskáidat, hanem a lakásban. Így nem lesz miért odajárni a többi macskának.
2021. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy azt én sem értem eleve miért kint eteted őket? Így nem csoda, hogy odaszoktak más macskák. Arról nem is beszélve, hogy más állatokat is odavonzhat, patkányt akármit.
2021. máj. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
kutya
2021. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Évek óta így esznek.Van egy rahedli macska az utcába és csak ezek cuppantak ránk.Annyit kapnak, amennyit megesznek.Maradékot sose hagyunk kint, szóval patkány meg ilyenek se szoktak lenni.

Ez amúgy hogy így csordába verődve mászkálnak normális a macskának vagy tényleg éhesek.

2021. máj. 8. 00:42
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Megfelelő kerítés az oda vissza jó dolog. Főleg, ha nem csak benti macskáid vannak. Erőszak nélkül is meglehet oldani bár a macskák cselesek, ha kerítésről van szó.

Mondjuk megértelek bár bennem mindig bennem van, hogy sajnálom a kóbor macskákat. :)

2021. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!