Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal,...

Mi történt a macskámmal, elmúlik ez?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy egyre gyakrabban üldözte és harapdálta a saját farkát, megérinteni sem engedte a tövében mert fújt. Majd azt vettem észre hogy nincs a többi macskával hanem a tetőre, csatornába menekül mintha valamitől rettegne és enni sem jön le magától egész nap csak ha elé teszem és akkor is hevesen és többet a szokásosnál. Valami láthatatlan szitutól fél, mint egy pánikbeteg depressziós, ha beviszem rögtön visszarohan a tetőre és idegesen szaladgál amíg picit lenyugszik. Ha szólítom fájdalmasan nyávog, rángatja a hátát és a farkát és ilyenkor mérgesen agyonmossa a faránál és ráharap. A simogatás jó esik neki de nem dorombol, látszik hogy feszült. Már egy hete tart. Hat éves ivaros nőstény.

2022. júl. 27. 00:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Voltam vele a dokinál. A hasa alján talált egy kis varas sebet amit felnyitott. Ott harapdálta állandóan. Egy rozsdás drótdarab volt szegénynek a hasfalába felszúródva ami elég régóta ott lehetett és olykor begyulladt. Most már jól van, még kómás az altatástól és csapkodja a fejére tett tölcsért. Egy hét múlva varratszedés. Köszönök minden értelmes választ, nagyon aggódtam.
2022. júl. 27. 21:53
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük ezzel meg is oldódott a probléma. REMÉLJÜK!


Én mondjuk egy füst alatt (és egy altatásban!) az ivartalaníttatását is megcsináltattam volna. Még olcsóbb is lett volna, mert az altatási költség és az antibiotikum is feleződött volna és a cica is csak egy stresszt élt volna át.

2022. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
A legkevésbé se aggódtál, pánikbetegségre meg depresszióra fogtad, miközben napokra volt a kínhaláltól, és egy hete kínlódott a szerencsétlen, te meg simogattad! Annyi fáradságot nem vettél, hogy legalább a testét megnézd! Biztos olcsóbb, mint az állatorvos! Nélkülünk el se vitted volna!
2022. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint is inkább a kellemetlenség okozta a stresszes tüneteit mint bírhatatlan fájdalom. Már be volt tokozódva és akkor jött elő amikor játszott a többiekkel és elmozdulhatott benne az idegen tárgy. A bőrén is csak annyi látszott hogy ott egy picit keményebb mint egy apró varasodás. Ivartalanítva később lesz, mert nem ér rá az orvos a másikhoz meg nem viszem mert egy macskám annak a kezei között pusztult el mire azt mondta hogy fogalma sincs mi baja lehet és nagyon lebaxtam.
2022. júl. 28. 03:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!