Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki szerint a macska az ember...

Ki szerint a macska az ember legjobb barátja?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted....
2022. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskakaja gyártok szerint.
2022. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%
AZ enyém biztosan! :D
2022. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
86%
A macska nem barát, hanem kihasználja a gazdáját a kajáért cserébe én mondjuk, ezért szeretem jobban a macskákat (minél szemtelenebb, annál jobban csípem őket) , mint a kutyákat, mert a kutya behódol a gazdájának és lesi minden kívánságát, de ezért is mondják, hogy a kutya a legjobb barátja az embernek, mert az hűséges hozzád, mégha bántod, akkor is.
2022. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

A közmondás szerint a kutya az ember legjobb barátja.

Ettől függetlenül szerintem bárkinek lehet bármilyen állat a legjobb barátja. Attól függ, hogy te melyik állatot szereted, és az "visszaszeret" e, megadja e neked azt az élményt ami örömet okoz.


Egy hal is lehet a legjobb barátod, ha te örömet lelsz abban, hogy mindig a felszínre úszik amikor meglát téged etetéskor.

2022. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Macska addig barátod, amíg nem talál okyan embert, aki többet vagy jobbat ad neki enni.
2022. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Pl, Szerintem. Aki még nem élte át azt a szeretet amit egy cica tud adni, az nem is tudja miről beszélek. Mikor hazaérek valahonnan nyávogva szalad oda hozzám és mászna fel, hogy vegyem fel, dörgölőzik, bújik dorombol. Nagyon kedvesek tudnak lenni ha szereti őket valaki. Én pár éve találtam a garázsban két kiscicát. Az egyik sajnos annak ellenére meghalt hogy elvittük orvoshoz. A tesója aki megmaradt nagyon kedves aranyos cica. Jön bújik, dorombol, Nyújtja a kis kezeit hogy vegyem fel és ha felvettem azt sem tudja hogy bújjon dörgölőzzön. Télen mikor bent vannak egész nap, mindig itt alszik mellettem vagy valamelyik családtag mellett. Ha beteg vagyok nem hagy békén sosem, mindenhova követ a fürdőszobán kívül.
2022. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Azok szerint, akik egyéb állatfajt nem hajlandók elismerni. Elfogadni azt a tényt, hogy a "többinek" épp annyi létjogosultsága az emberek szeretetére, megbecsülésére, mint a valóban csodálatos macskáknak. Elvakultan és radikális módon ragaszkodnak egy állatfajhoz, lehet, anélkül, hogy fogalmuk lenne arról, milyen csodálatos változatosság, mennyi "legjobb barátja" lehetne még, ha megismerné / elismerné őket.

A maguk módján a méhek is az emberek legjobb barátai közé tartoznak, elvégre, ha ők nem porozzák be mindazt a növényt, ami valamilyen formában a fennmaradásunkat szolgálja, azaz élelmiszer lesz belőle, akkor az emberiség rövid úton kihal. (Einstein szerint kb 4 éve van az emberiségnek a méhek kipusztulása után) . Minden állatnak megvan a léthez való joga. Még sok barom emberállatnak is, hiszen --mint a graffiti mondja--

" Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

Itt egy csudabogár, bizonyíték arra, hogy nagy az Isten állatkertje, de alacsony a kerítés : https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__11698797-sz..

2022. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
#8 Szívemből szóltál. #7 voltam. Nekem már óvodáskoromban egy tyúk volt az egyik játszópajtásom :D Minden állatfajban tudok felfedezni valami szépet. Volt már csigám, kakasom, tyúkom, kutyám, macskám, vissza-visszajáró vadon élő sünim is. Még a darazsakat sem bántom, sőt, van is kint nekik az udvaron a kerti csapnál egy tálban víz. És nyugodtan odamahetek hozzájuk, nem csípnek, támadnak meg. Még köszönni is szoktam nekik. Ha odamegyek, szólok hozzájuk akkor odébbrepülnek kicsit, max egy méternyit és mikor végeztem akkor mennek vissza a tálhoz a vízre.
2022. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7/8 egy ideig én is azt hittem amit korábban írtak, hogy a kutya szeret a macska kihasznál. Aztán lett macskám. Ő nagyon bújós és szeretetéhes. Nem csak kaja előtt bújik oda és nem csak ha fázik, hanem minden délutáni szunyókálásnál.


Lett egy kutyám, aki meg mindig hülyére akar venni, nagyon okos, rafinált, mindent meg tud csinálni amit tanítottam neki, de előbb megnézi, van-e nálam kaja.

2022. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!