Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macska játék...

Miért büdös a macska játék közben?

Figyelt kérdés
Mindig ha játszik, hempergőzik, állandóan olyan fura szag jön belőle, mintha pukizott volna... De minden alkalommal. Máskor nem érzem rajta. A bundájának semmi szaga, szép a szőre, elvileg egészséges (orvos látta). FELV-FIV teszt negatív, ivartalanított, két év körüli kandúr.

2022. aug. 11. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint pukizik, normális. Te is tennéd, ha téged dögönyöznének, és magadról megfeledkezve hemperegnél.
2022. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát na, akkor jön ki. Vagy direkt akkorra időzíti (ezt is kinézem a macskákból).
2022. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De minden alkalommal? Ezt tartom érdekesnek egyébként. Mondjuk múltkor mikor evett, közben is éreztem. Minden esetre vettem neki sensitive tápot, hátha csak az emésztése rossz és a táp nem jó neki, amit kap.
2022. aug. 11. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megérteni, hogy a normál működéséhez ez hozzátartozik, emészt, és ez gázképződéssel jár. A mozgás, és a játék pld. kifejezetten jót tesz annak, hogy normalizálja az emésztést.
2022. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Rajta kívül még van 3 cicám, de csak ezen az egyen érzem ezt. Ugye ő kandúr, a másik 3 nőstény.
2022. aug. 12. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a kandúr cicám, ha este elszundikál a kanapén, néha ilyen büdike, de nem pukizik. Hamar rájöttem hogy elengedi popsiját, annyira hogy nyitva van a popsiluk 🤣 (konkréten bevilágítottam neki). Hát nyilván büdi... Ilyenkor ráteszem a kezem, a hátsó lába + farka tövéhez, kicsit megrázogatnom és bezárja anélkül hogy a szundit abbahagyná.

Volt már sok cicám, de egyik se csinálta ezt, se kandúr, se nőstény. Ivartalan az összes. Ő ilyen, pont.


Szóval a tiednél is teljesen normális ez. Ő rájött hogy jobb a játék ha nem tartogatja közben a pukit, hát eregeti 😅

2022. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!