Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban macskát tartani...

Panelban macskát tartani tényleg állatkínzás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 12:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy aki azt írja nem az téved, mert a macskát nem lehet fogva tartani,sajna sokszor az a vége hogy a panelben mikor véletlen nyitva marad az ajtó kiszökik és mivel nagyon rég volt már kint azért eltéved.A macska szeret bent lustalkodni de mégjobban szeret a barátaival lenni és bóklászni sok felé
2022. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Higyj nekem,többször láttam hogy a macska azért ment neki idegében a gazdájának és agresszív lett mert nem bírta elviselni hogy ott van kint a sok kutya/macska,ő meg bent ragadt egy nagyon nagy dobozba(az ő szemszögéből doboz),ha volt társa akkor nagyon verekedtek.Macska ha azt mondja nem akkor nem mert nekem sokszor ugrottak rám azért mert játszottam velük bottal mikor ők nem akartak.
2022. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%

Nekünk 7 éves macskánk világ életében panelben lakott, nem is volt soha semmi baja (lekopogom). Szép, egészséges, eleven macska. Egyáltalán nem állatkínzás, nagyon sokat alszanak, jól elvannak egyedül.


De kell velük egy kicsit átmozgatásképp játszani, ha más nem egy kis alufólia labdával, mert ha nem mozognak elhíznak.

2022. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem4benti cicám van-tökéletes boldogságban élünk a4kis dorombológéppel.A lakásom úgy van kialakítva,h fel tudnak mászni a szekrény tetejére a polcokon keresztül,anélkül,h bármit levernének.Egyik szekrény tetején van1nagy plüsskutya,azon szeret aludni a3éves kandúrom,de leginkább a11éves szerelmével alszik a franciaágyon.:)Mindennap játszanak egymással,kergetőznek,minden évben megejtem velük az éves orvosi vizsgálatot,és hál Istennek soha nem v komoly bajuk,max annyi,h agyon vannak szeretgetve.:)Mindig van nekik friss víz,és száraz kaja napközben,h eszegessenk,ha megéheznek,és bár mindegyik ivartalanítva van,nincsenek elhízva,mert ahogy írtam,a lakásban biztosítva van nekik a kellő mozgás.Ha beszáll egy bogár ugyanúgy levadásszák,mintha kinn lennének,és a friss levegő is biztosítva van nekik,mert ha otthon vagyunk,mindig nyitva van az ablak-kivéve télen,mert ugye nem az utcát fűtjük!Szóval nem lesz semmi baja a cicának panelben,de tapasztalatból mondom,h kell neki egy társ,mert bár tényleg sokat alszanak,egyedül unatkoznak.
2022. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!